Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, Adam Lambert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, Adam Lambert kinézetre szerintetek is hátrányosan változott az idő múlásával?

Figyelt kérdés
A hangja amúgy sokkal jobb lett, ahogy például előadja az "I Need a Hero"-t, az libabőrössé tesz, de kinézetre egy cuki srác volt anno, most meg egy maci lett. 10 évvel idősebb nálam, de mikor még kezdte az énekesi pályáját a kis emo hajával, baromira bejött.

jún. 25. 22:57
 1/5 A kérdező kommentje:
*a hátrányosan változott rossz megfogalmazás, kb az emberek 99%-ának rosszul áll az öregedés, de ILYEN NAGY MÉRTÉKBEN hátrányosan
jún. 25. 22:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jó Adam Lambert-et találtam, az még nem idős, ahogy a kérdés feltevése feltételezi.


Naszóval, akit találtam, az egyáltalán nem jön be nekem.

jún. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Egy díszbu zi lett az ido mulasaval
jún. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen és a zenéjével együtt. Csak a kezdetekben volt normális.
jún. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem fiatalabbnak néz ki, mint amilyen.
jún. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!