Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit szerettek bennük?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek bennük?

Figyelt kérdés

Meleg cigányok, mit szerettek a meleg sápadtakban, és meleg sàpadtak mit szerettek a meleg cigányokban? A kérdés nem bántalmazó jellegű, a megemlítést ne vegye magára aki látja.

Szimplán a véleményetek, nézeteitek érdekelnek.



jún. 23. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Azt tudom van cigány aki szereti alázni a fehéret.


Nekem ez izgató mert szub vagyok.

jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pl? Beszól?
jún. 23. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fehér vagyok, nekem mindig is jobban bejöttek a sötétebb bőrű srácok. Mindegy, hogy latino, vagy roma, egyformán szexi.
jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

2

Lelkileg is megaláz kihasznál

jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Csak simán nem vagyok rasszista és nincs preferenciám etnikumra vagy rasszra. A jó pasi az jó pasi 🤷‍♂️
jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam még semmilyen kapcsolatban roma sráccal (sem szex, sem párkapcsolat), de szerintem vannak kifejezetten helyes srácok köztük is, akik nagyon jól néznek ki. Akik egyszerűen szépek, esztétikusak, jó rájuk nézni. Az már más kérdés, hogy be mernék-e vállalni velük pl. egy párkapcsolatot vagy bármit is. (Valószínűleg nem. (szereotípia)) (De lehet, hogy ez az elméletem is megdőlne, ha épp a "kivétellel" találkoznék. (És ez megint egy sztereotípia volt, beismerem.))

Egy "sápadt".

jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha már zárva a bolt, tudja hol van a legközelebbi dögkút.
jún. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 -remete- ***** válasza:
Nekem is tetszenek. Volt szerencsém egyhez elég szenvedélyesek. Tudják mit akarnak.
jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen szexik. Ha van írjon :)
júl. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!