Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy olyan ffi, aki az idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan ffi, aki az idősebb tinikhez (16-19), ill. a kamaszos kinézetű fiatal felnőttekhez vonzódik, kölcsönös szimpátia (szerelem) együtt tudna maradni olyannal aki kinő ebből a korból? Vagy mindenképp váltana olyanra, aki külsőleg az esete?

Figyelt kérdés

jún. 22. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, és nem váltanék. Ahogy eddig sem tettem senkivel, hogy "lecserélem".
jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Először is rendbe kellene tenni a fejedben a tini/kamaszkor jelentését és hogy hány éves korra értendő.
jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Én nem cserélném le,de azért én a 16-19es korosztályt magamhoz nagyon nagyon fiatalnak érzem.konkrétan gyermekem lehetne.Deva korban jobban hozzámillő ,idősebb ,úgymond csinészes,kinézetű,rosszcsont természetű férfiakat kedvelem
jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem hiszem mert pl egy 19 és egy 29 éves között hatalmas a különbség akár kinézetre is. Teljesen más életfelfogás stb.
jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Van a kanosság és vannak az érzelmek. Ha két ember egymásra talált és együtt képzelik el a jövőjüket, akkor az utóbbi fog dominálni.
jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Mindenképp váltana arra, aki külsőleg az esete.


Még az azonos korúak is úgy cserélik egymást, mint más a gatyáját. Kivétel elég ritka.

jún. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Aki ennyire váltogatná a partnereit az fix egy idő után egyedül maradna. Megöregedne ő is, aztán nem fog kelleni a huszonéveseknek se xd
jún. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
#7, ez pontosan így van, tele is van velük a gyakori
jún. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nagyon gáz ha egy felnőtt, dolgozó ember tinikkel kavar. Azt még elképzelem, hogy egy 18 és 21 éves között van valami, mert nincs nagy különbség, de mikor itt olvasgatom, hogy 40 éves palik mit tennének/tettek egy 15 évessel, felfordul a gyomrom, konkrétan még gyerek az a srác.
jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
25%
Azért ebben a korban már kettőn áll a vásár. Apuci hol volt, mikor nevelni kellett volna? Ja, sehol, anyuci lelépett a gyerekkel.
júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!