Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal passzívak: utcán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal passzívak: utcán valamennyire meg szoktátok nézni a veletek szembejövő férfiakat, a külsőre nagyjából tetszőkkel próbáltok szemkontaktust teremteni?

Figyelt kérdés
jún. 2. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha.
jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen megszoktam.

És a 40 feletti kissé ősszes pocakos szakállas pasik nagyon bejönnek.

jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó korod?
jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is megnézem. De nem próbàlkozok be senkinél. Nagyon kicsi az esélye hogy pont meleg, pont aktív és pont bejövök neki én is. Amúgy az igényes kicsit sportos 40 körüli korosztàly nekem is bejön. De erre vannak a hookup oldalak.


25/passzív.

jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha épp rohanok, hogy le ne késsem a villamost, akkor inkább átkozódom, nem mást figyelek. :D

Ha csak békésen bandukolok, akkor azért persze megnézem, miből is főzünk aznap. :DDD

jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!