Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha az orális szex izgat, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az orális szex izgat, de az anális nem, akkor?

Figyelt kérdés

... akkor mennyi esélyem van kipróbálni f40+ osan?


A szép farkak tetszenek, nagyon ribi gondolatokat ébresztenek bennem... S nem zavar, ha nem Rocco-méretű, csak legyen egyenes. De ehhez türelmes partner kell, nyugodt hely, idő - most menjek el például egy TS szolgáltatóhoz és azért fizessek, hogy hagyja magát 'opogatni? Mert gyakorolnám sokat.



máj. 29. 18:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
81%

Szia nem teljesen értem a kérdést.

Te vagy 40+ férfi?

Vagy 40+-os férfival szeretnéd?(tehát nő vagy)

máj. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1) Szerintem a mondatból egyértelmű. Én vagyok a 40+.
máj. 29. 19:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi különös. Elég sokan írták már más kérdésekhez is, hogy csak szopni (esetleg szopatni) szeretnének. (Vagy közösen masztizni, egymásnak kiverni.) Én is így vagyok vele, mint te. Semmi más nem érdekel a pasiból, csak a farka. Az anális szex még nővel se érdekel, nemhogy pasival. Az más kérdés, hogy legtöbben tényleg csak fantáziálunk róla és nehéz lenne összehozni a valóságban.
máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3) Na, igen, nehéz ügy, de pontosan fogalmaztad meg.

És igen, a farka izgat. Viszont nem tudom, meddig mennék el, a szopás, szopástanulás biztos, de eredményessége(m) kérdéses, így abban sem vagyok/lennék biztos, ki tudnám-e elégíteni segítsége nélkül. Sok buktatója van az ügynek, akár a másik sem lehet szimpatikus.


Ebben elég vadakat tudok fantáziálni, de mindazokhoz az első lépéseken kellene túllépni, viszont ilyesféle ismeretségem nincs, szauna, melebárok kizárva, oda ez kevés. Ezért is volt a nyitó kérdés.

máj. 29. 22:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Na, a fantáziámat én is szabadjára tudom engedni! :)


Egyébként itt is lehet ismerkedni privátban. Tök anoním a dolog, semmi kötelezettség...

máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5) Igen, tudom.

De nem fogom lefutni a kötelező köröket, mint:

- fotó alkatáról, farkáról (mert ezek alapján választanék)

- lakhely (evidens, hogy számít)

- életkor (nos, igen, van egy -tól-ig határ, mint nindenkinek)

És szimpátia, nyilván.

Ha ezek nem számítanának, kérdés sem lett volna.

máj. 29. 23:17
 7/11 anonim ***** válasza:
én is 50-hez közelítek, a fiataloknak ez már sok. A rosszányokon én is nézegettem szép farkú transzikat, de én tuti nem lennék elég bátor hozzá...
máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

De akkor Te mit próbálnál ki? :)

máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyílván így is lehet egy laza kalandod, semmi akadálya, én pl.benne lennék abba, hogy csak szopni tanítasak egy pasit vagy csak szopjuk egymást (párom van, ez nem ajánlattétel).


Nem zavarna ha az anál nem izgat.


Egyébként hogy nem izgat az anál? Csak passzív szereoben vagy aktívként el tudnál képzelni valamit?

máj. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy mit próbálnék ki? Engem csak a szopás érdekel. Az anál semmilyen formában nem izgat, se férfival se nővel. De mivel én is kapcsolatban vagyok, így nem keresek partnert.
máj. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!