Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal passzív fiúk, orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal passzív fiúk, orális szexnél nektek mi szokott inkább probléma lenni: ha hosszabb az átlagosnál a pénisz, vagy ha vastagabb az átlagosnál?

Figyelt kérdés
máj. 7. 16:42
A kérdező szavazást indított:
Ha hosszabb az átlagosnál.
Ha vastagabb az átlagosnál.
Egyik sem szokott probléma lenni.
Nem tudom, még tapasztalatlan vagyok.
35 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindkettő, de még nem sokkal volt dolgom, így szerintem még a probléma orvosolható.
máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha vastag
máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ĺegyen hosszú és vastaĝ
máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokott gondot okozni.

Némi rutin kell hozzá, de tanulható

máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyiksem
máj. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg lehet oldani bármilyen hosszra, vastagságra, hogy jól lehessen csinálni:D
máj. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyorsabb az átlagosnál. 3 mozdulat és kész, vége.
máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
A nagy vágyam egy hosszú de hamar elélvező srác.
máj. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ey sima orálnál egyik sem okoz problémát, pl.hosszúnál bekapom és szopkodom ami a számba fér, aztán körbenyalom a tövét is. Vastagnál ugyanez, talán ha nagyon vagtag többször nyalom körbe vagy végig megyek a makktól a golyókig előbb az egyik oldalán, aztán a másikon is.


A mélytorkozásnál, illtve a torokdugásnál szokott "gondot okozni" a hosszú, bár nem mindegy milyen hosszú. Mert a mélytoroknak pont az a lényeg, hogy a torkomra engedem a szerszámot, és én is élvezem, hogy kitölt. Ha túl hosszú akkor kiválthat öklendezést, köhögést, ha türelmes a partner akkor pár perc alatt hozzá lehet szoktni. Torokkúrásnál szintén a lényeg, hogy én is élvezem ha lemegy a torkomra és kvázi szájba dug a partner. Ha túl hosszú akkor óvatosabbnak kell lennie, ennyi a lényeg.

máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

En inkabb a szep vastag farokra izgulok. Szoval nem baj ha vastag. Es az sem ha hosszu.

Ismerkednek. 35 eves biszex fiu vagyok.

máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!