Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért lesz valaki passzív,egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz valaki passzív,egy 16-20 cm-es pénisszel?

Figyelt kérdés
máj. 3. 17:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az aktívat nem zavarja, hogy neki nagyobb?
máj. 3. 17:18
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen a beállítottsága? Mintha méretfüggő lenne a szexuális orientáció..... *facepalm*
máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért a 16-20 centi elég széles skála. 16 kb egy átlagos példány 20 már nagy.


Aktívként nekem volt nem egy olyan partnerem akinek nagyobb volt a farka mint az enyém. De nem a méret határozza meg a szerepeket.


Most nyilván hagyjuk az extrém esetet ahol mikro mérettel biztos nem lehet aktív valaki

máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3# És ő nem dugott meg? 😁
máj. 3. 18:25
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem
máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont 16 centi es pasziv vagyok
máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Jani Belucci ***** válasza:
94%
Azért lesz passzív valaki, mert szereti ha megdugják őt. <- Ha elég figyelmesen olvasod ezt, akkor észreveheted, hogy ebben a mondatban nem szerepelt az illető farokmérete. Vajon miért lehet ez? 🤔
máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6#

🥹🥹🥹🥹

7# De én aktív lennék...

máj. 3. 20:57
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szexuális élvezet szinte teljesen független a hímtag méretétől és nem a hímvessző érző idegvégződéseitől származó ingerek hozzák létre alapvetően az orgazmust az agyban. Aki ilyet kérdez, azt sem tudja, hogy az orgazmus nem azonos az ejakulációval (bár többnyire egybeesik) és át lehet élni az idegrendszeri orgazmust feltűnő testi történések nélkül is.
máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
a barátomé 18 és ő passzív. Nekem 15 de élvezi
máj. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!