Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok! Ti szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok! Ti szeretitek, ha egy fárasztó, stresszes munkanap után elkezd a passzív szopni, vagy inkább ez idegesít?

Figyelt kérdés
2023. dec. 29. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Szeretem igen, ha olyankor nem akarja baszatni magát, csak leápol
2023. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Passzív vagyok. De egy aktivat szívesen kényeztetnék így egy fárasztó nap után :)
2023. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kezdetben azt hittem, hogy engem zavarna, ha ilyenkor rám mászna a passzív fél, aztán egyszer megtette egy, és olyan jó volt vele dugni egy fárasztó nap után, hogy azóta ha előre látom, hogy húzós napom lesz, akkor áthívok valakit akit letudok rendezni.
2023. dec. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#3

Na az jó:)

Olyankor jól bírod?

2023. dec. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy fárasztó nap után egy kiadós tus, s utána bármiben benne vagyok! :)
2023. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párom sajnos frusztráltan nem képes semmire és ráadásul csak hetente egyszer kívánja.
szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!