Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért alázza meg, járatja le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alázza meg, járatja le magát sok meleg?

Figyelt kérdés

Futnak olyan után akivel volt egy-két üzenetváltás utána lerázta őket.

Vagy akivel volt egy találka és nem sikerült jól, akár szex nélkül, akár szexszel, de ők még újra meg újra erőltetnék.


Van sok pasi, főleg Budapesten. Minek futnak olyan szekér után amire nem férnek fel, de úgy mint a csaholó kutya?


Nem érzik, hogy mennyire megalázó? És nem a másik alázza meg őket, hanem ők saját magukat.

Mondjuk megesik olyan, hogy a másik fél is odapakol, tudom.



2023. nov. 6. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, nem csak a melegekre jellemző ez. :)
2023. nov. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Nők férfiak heterok is ezt csinaljak
2023. nov. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Akkor egy kis kiegészítés a kérdéshez..

Ha egy meleg szakítás után ismét ismerkedik,kapcsolatot szeretne, akkor miért beszél ismerkedés során szinte végig az exről,miért sóhajtozik utána és miért hasonlítgat?

Ilyennel nagyon elveszi a kedvét annak,akivel ismerkedik,találkozik...

Ez legalább olyan gond,mint az,amit a Kérdező felvetett.


Magára a kérdésre szerint önfegyelem,önismeret és viselkedési kultúra lenne a megoldás.

2023. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez most nem nagyon jön ide.



Előző két író:

Elhiszem, akkor úgy értem, sok ember miért csinálja ezt? Én nyilván a melegeket ismerem, tudom jobban.

2023. nov. 6. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Szexéhség. Megszerezni a legjobb pasit, a legnagyobb bikát, a legjobb fa szt. A legjobbat mindenből. Bármi áron. Nem számít ha cringe a dolog, akkor is dugni akar vele, mert annyira tetszik neki a csávó, hogy ezért még akár meg is alázkodik. Szó szerint a farok csóválja a kutyát. Vagyis a bzit. (Ez most nem homofób bzizás, én is az vagyok. Csak most a meleg szó nem illett a mondatba.)
2023. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ember birtokolni akarja a masik embert
2023. nov. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!