Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jó faroknak számít a 16cm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó faroknak számít a 16cm?

Figyelt kérdés
Na és gond ha szőrös? Mellé vékony vagyok.
2023. nov. 5. 12:24
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
89%
Engem az se izgat ha 12 centi, csak tudd jól használni.
2023. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
70%
#9 nem fáj. teljesen kizártnak tartom, hogy több lenne a mai fiataloknál a magasabb ember. hol nézted ezt meg? mert 99% ez csak a fejetekben van. pont mint nálunk is. sokkal okosabbak vagyunk mint a szüleink. pedig ha az átlagot nézzük. egyre butábbak az emberek, és a ti generációtok a legbutább. persze lehet hogy pont te nem vagy az. de ez csak ilyen urbán lengenda, mint nálunk, és nálunk is mondták, hogy nagyobbak vagyunk. nem nőtetek, amúgy én pont 16 cm vagyok nem irigykedem erre. de nálunk még pont akkor robbant be a net, és én a 16 évesen azt hittem 18 cm felett vagyok. hisz nyilván ott mértem ahol a legnagyobb. de nem úgy mérik. nálatok is ez van. nem tudjátok hogy kell lemérni, és kész. arról nem beszélve hogy melyik tini vallaná be a barátainak, hogy kicsi a mérete. ha bár az nem is kicsi. de ezt se tudjátok. hisz honnan tudnátok nem jártatok utána.
2023. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
18%
#12 Ez nagyon boomer. A társadalom egyre okosabb. Ez tény. Mint az is, hogy egyre magasabb és nagyobb lába, péniszű. Mindegyikre vannak kutatások. Olvasgass a témában.
2023. nov. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
84%
Elég szétnézni romeon/grindren hogy mennyi nagy mérettel rendelkező fiatal van, kutatást se kell nézni akkor, annyira feltűnő lesz
2023. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
97%
#14 Pontosan. Csak az nem látja aki nem akarja. Én magasságra elvileg átlag vagyok, de szinte csak magasabb fiatalokkal találkozok és sokszor nem 4-5 centivel magasabbak.
2023. nov. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 Jani Belucci ***** válasza:
85%
Engem nagyon is érdekelne egy megfelelően kontrollált kutatás. Nem az átlagra lennék kíváncsi, hanem a szórásra. A -1 szigma egészen biztosan 16 alatt van.
2023. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
87%
#13 egyre okosabb:)) persze volt egy iq teszt 2020-ban. a többség megbukott, egy olyan béna hazugságot próbáltak lenyomni a torkunkon. hogy az filmben illő volt. 2006 ban volt egy vígjáték, a hülyék paradicsoma címmel, nem hitem hogy megélem. de 2020 ban átéltem, sajnos. usa-ban sok podcast van, remekelnek az egyetemisták. megkérdezik hogy mi a véleményed a fehér férfiakról azt mondja hogy mind fuj, mind szemét, és a más bőrszínükről csodásak. megkérdezi mi lenne ha az összes négere mondanák ezt az oké lenne, dehogy az fajgyülölet. de hát te nem ezt csináltad az összes fehér férfival. az más, vagy ohh. vagy a sok woke baromság amit a mai fiatal benyel. nézzél youtube podcasteket. elképesztő milyen buták vagytok. dolgoztam sokk gyerekkel, és rengeteg tanárral beszéltem, és az összes idősebb tanár mondta, hogy a mostani diákok a legrosszabbak, több is mondta, ha most kezdenné a szakmát inkább abba hagyná. persze a híradóban azt mondják milyen okos vagy. de valójában, megnézték hogy sokkal kevesebbet tudtok. meghát volt egy teszt 2020-ban az emberiség többsége megbukott. meg a farok méret 20 évvel ezelőtt nem volt tinder. hogy akarod összehasonlítani? ki döntötte el hogy nálatok nagyobb, érettségin bejött a nővér, és mindenkinek fel verte, és lemérte. nálunk ez kimarad. újra levizsgázom:)
2023. nov. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
20%

#17 Te vagy az élő példa rá...

Kutatások voltak már 30 éve is és most is. Konkrét kutatás van, hogy nőt az átlagméret.

2023. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
85%
#18 igen én vagyok, 2020 vizsga volt, az összes tanár sírva menekülne, az összes tini usa-ban elképesztően buta. ezek valódi eredmények amiket meg is lehet nézni. annak aki nem hiszi. konkrét kutatás, kimérte meg a tini gyerekek farkát? kajakra azt akarod bemagyarázni, hogy több millió gyerek farkát állították fel, csak azért hogy megmérjék. uhh ge.i. itt az élő példa a logikai buktára. senki nem méregeti a tinik farkát. most tinikről van szó
2023. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
10%
#19 Te nagyon buta vagy.
2023. nov. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!