Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen szokatlan helyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szokatlan helyen szexeltetek?

Figyelt kérdés
Hány évesen? Aktív vagy passzív voltál? Anál vagy csak orál volt? Mert szerintem pl orál sokkal több helyen belefér.
2023. nov. 5. 11:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

10 .

Ne feledd , az ilyen nőkből isteni feleség lesz , mint amilyen te vagy .

2023. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
#11 Még jó, hogy ez egy biszexekre/melegekre vonatkozó kérdés volt:DD
2023. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
#10 rendőrautóban? Kit, rendőrt?
2023. nov. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
#13 igen, egy rendőrrel. Amíg a társa elment kajáért meg kavékért addig leszoptam a srácot(ismertük egymást)
2023. nov. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%

Erdőben, főút mellett árok parton, falusi sport öltöző melléképületében, régi laktanya őrtornyában, homokbányában, temetőben, iskola wc-jében, orvosi rendelő wc-jében, tájház udvarán, strandon WC-ben, lépcsőházban, autóban több helyen.

Ez évtizedek alatt jött össze. Mostmár évek óta senkivel nem voltam.

38f

2023. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%
Katona vagyok, katonai teherautó platóján, egy Hummer hátsó űlésén két amerikai katonával az egyik néger srác volt, sátorban, lőreren. 37 passzív
febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
83%
#16 Izgi és egyben jó is lehetett:D
febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!