Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első szex így mennyire lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex így mennyire lenne biztonságos? Te benne lennél?

Figyelt kérdés
Az aktív félnek pár napos papírja van arról, hogy nincs semmi nemi fertőzése ezért védekezés nélkül szeretné.
2023. szept. 13. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Persze. Ha még aidses kit érdekel? Csak búzik vagytok. Nem sokan sajnálnának.
2023. szept. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha nagydoktorija lenne és ő lenne a WHO elnöke,akkor is csak védekezve !

Ki is vágnám,ha más opciót akarna.

2023. szept. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%

Az mindegy hogy pár napos, vagy friss.az előző 28napban lefeküdte bár kivel is gumi nélkül, és ezt te el is hiszed, az számít megbízóle benne.


Ha eddig még nem ismereted,

Friss a dolog akkor NO BB.

2023. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Nem én.
2023. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
99%
Semmit nem ér a papír.
2023. szept. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 steven95 ***** válasza:
100%

1. Van egy úgynevezett ablakperiódus ez az az időszak amíg vizsgálattal nem mutatható ki a fertőzés, ez főleg a HIV. Az ablakperiódusa legalább 1 hónap de rosszabb esetben akár 3-6 hónap is lehet a HIV esetében. Tehát a párnapos vizsgálat semmire sem jó, az előző pár hónap állapotáról állít valamit a vizsgálat. Ha elkapod egy életen át tartó gyógyszeres kezelés vár rád, naponta pontosan! egy adott időben mindig be kell szedned egy drága bogyót.


2. Ha gumi nélkül akarja, akkor korábban is úgy csinálta, így többszörös a kockázat. Sőt, akkor olyanokkal csinálta akik szintén hajlamosak gumi nélkül, szóval hatványozott a kockázat.


3. A papír nem téged véd elsősorban, hanem ha kibukik rajta hogy van valamije, akkor ne adja tovább ÉS tud szólni az ELŐZŐ partnereinek, hogy ne adják tovább.


4. Milyen vizsgálat? Sok mindenre kiterjed, vagy csak az alap HIV, szifilisz?


5. Úgy is látom a péniszét ha van valami baja, nem? NEM. A betegség a hordozójában is észrevétlenül lappanghat. Vannak tünetmentes esetek is.


6. Nincs olyan a szexben, hogy "akarja". Csak olyan van hogy "akard mással!". Nem fogsz meghalni szűzen, ne menj bele azért mert úgy érzed, az egyetlen esélyed a szexre. Sok lesz még és! gondolom egészségesen akarod majd átélni. Lesz olyan is mikor lesz egy bizalmasan kialakított partnerkapcsolatod, ahol hónapok múlva elhagyjátok a gumit, hogy esetleg úgy is megtapasztald a dolgot.


7. A gumi áldás, biztonság és A BIZALOM - nem az elhagyása az. Ez olyan mint amikor egy hűséges férfi nagyon szexi a lányoknak és meg akarják kaparintani, minél jobban ellenkezik annál jobban hűségesebb és annál vonzóbb, majd mikor megkaparintják csodálkoznak ha ők is csak egy numera voltak és hozzájuk sem hűséges... Azért lefordítom, ha nem megy át: használjunk gumit!/2 hónappal ezelőtt nem voltam HIV fertőzött -> megteremtődik a bizalom -> tudod emiatt bízom benned , inkább hagyjuk el -> kiderül eddig is gumi nélkül dugott mindenki mást( az utóbbi 2 hónapban is) -> mért velem történik?!


8.Nekem is az első volt. Gumi nélkül, hisz ő jár szűrésre, én nekem meg az első -> gonorrea, erre nem vizsgálták, tünetmentesen hordozta, sok partneri háttérrel, csoda hogy megúsztam ennyivel, majd 2 hetente 2 hónapig vettek vért nemibeteg gondozóban hogy biztos nem vagyok szifiliszes vagy HIV+...

2023. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Védekezzetek, az a tuti.
2023. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!