Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mekkora volt a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora volt a legnagyobb farok amivel dolgotok volt? Es mekkora volt a legkisebb?

Figyelt kérdés
Nektek mekkora?
2023. szept. 5. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobbra 2-ot is mondok mert volt egy 23 centis de az eleg vekonyka volt, es volt egy 21 centis ami hat baromi vastag volt:D

a legkisebb 9-10 cm volt

Nekem 19 centi

2023. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
18cm - 7cm
2023. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
23 és 12. A 12 centis srác viszont úgy kielégített, mint még soha senki.
2023. szept. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

18 cmm kB a legnagyobb.

40/N

2023. szept. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
20 - 12
2023. szept. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét véglet izgat. A legnagyobb 23cm volt de a srác passzív. Azért szexi volt ahogy a nagy farka a hasamon csapkod miközben lovagol. A legkisebb 11cm. Kis vékony kuki. Nekem az is tetszett.
2023. szept. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nekem 16-17cm kb
2023. szept. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Egy időben azt hittem hogy minél nagyobb a farok én annál jobban fogom élvezni szóval vadásztam a nagyobb méreteket. Ilyen hajlakkosflakon nagysagu meg csuklo vastagsaguak is voltak. Aztan kulturalodtam es rajottem hogy nem attol lesz jo. A legkisebb 17 lehetett.
2023. szept. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen értelmetlen nagy farokra vadászni, főleg ha vékony. Az anal szex a prosztata ingerlesetol lesz jó érzés, ami az ánusztól néhány centire van. Szóval egy 15 centis vastag farok nagyobb élvezetet fog adni mint egy 20 centis vékony. Főleg hogy az a plusz néhány centit nem is érzed mert az csak a végbeledben van ahol nincs semmi amit ingerelhetne.

A nagy faroknak a látványa az ami izgató és a viselőjének ad önbizalmat, mert ma mindenkinek nagy kell, mégha nem is tud vele mit kezdeni a többség.

2023. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
A 9-est mintha én írtam volna. Teljesen egyetértek vele. Kiegészíteném, hogy sokszor nem csak a többség nem tud vele mit kezdeni, de gyakran a tulajdonosa sem, mert azt hiszi, hogy a nagy mérete önmagában elég, jó technika nélkül is. Hát nagyon nem. A nagy méret rendkívül esztétikus és a látványa nagyon izgató. 21 centis volt a legnagyobb, amivel voltam, de nagyon unalmas és élvezhetetlen volt, a fiú technikája egy nagy nulla volt, azt hitte elég csak összevissza döfködni-töfködni és akkor az úgy jó lesz mindenkinek. Hát nem egészen. Nekem a nagy méretek eddig nem jöttek be, egyiküknek sem volt jó a technikája. Vagy nem jó palikat fogtam ki. Ellenben az átlagos vagy kisebb méretűek nálam mindig nagyon ügyesek voltak, sokkal ügyesebbek, fürgébbek, játékosabbak, kreatívabbak. Szóval a nagy méret az nálam felejtős. Illúzió. Önbecsapás. A nagy méret az önmagában még semmi. Szép meg látványos, esztétikus, kívánatos, de baromi ritka, hogy jó technika is társul mellé. Néha azért előfordul, de ritkán.
2023. szept. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!