Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gömöri András Máté bejön nektek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gömöri András Máté bejön nektek?

Figyelt kérdés
2023. aug. 26. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Edző vagyok.. Sokáig követtem őket a proteinbuilderen is.


Amúgy egy beképzelt nagyképű srác,mind szakmailag mind emberileg.

Szakmailag kb a 2000-res évek broscience-it nyomja,rohadtul nem ért semmit a testépítéshez csak marketing fogás a különböző webshopoknak.


De kérdésedre a válasz: Nem. A tenyérbemászó stílusa miatt a test meg nem minden. Amúgy meg házas így nem hinném hogy meleg lenne.

2023. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1-es: köszi a választ! Emberileg beképzelt? Szomorú... Számomra egy vonzó srác, akivel szívesen megdugatnám magam, de nyilván én is látom, hogy valszeg nem meleg / bi...
2023. aug. 26. 11:08
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Oh hát több ilyen srácot is találsz ha felmész valamelyik társkereső app-ra. Csak nem mindegy hol keresed,vidéken vagy valamelyik nagyobb városban.


"Emberileg beképzelt? "


- Az igen. Csak meg kell nézni a Proteinbuilderes videóit és a többit is. Tipikus celeb,aki kigyúrta magát és beállt az észtosztók közé de neki az nem sok van a szakmában.

2023. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem arcra nem helyes. Fura, hogy az idős nőkre is bukik (15 év asszem kb. a korkülönbség a párjával).

A teste jó eredmény, de nekem sok.

2023. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Se a teste se az arca nem esztétikus. Meg elég ostoba is a stílusa, ez nagyon nem jó
2023. aug. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt írtak róla a neten hogy bejönnek neki a pasik is :D
2023. aug. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6-os: hol? kik?
2023. aug. 27. 09:06
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kommentekben

YouTube-on is

2023. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Több meleg színészt ismerek, de róla sosem hallottam, most is nővel (Polyák Lilla) él.

Persze ez nem zár ki semmit, de szerintem nem sok alapja annak, hogy a pasikat is szereti.

2023. dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha az normális lenne hogy egy ilyen lelakott vén nővel van együtt ilyen fiatalon
2023. dec. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!