Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez szerintetek beteg? És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek beteg? És fétis vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Pár napja azon gondolkozom higy valami szexi cigány elrabol és megszopat, megdug. Ilyesmi. Ez valami fétis? Rosszindulatot mellőzzük pls.

2023. aug. 24. 13:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

Szerencsére nekem nincsenek ilyen beteg gondolataim. Nekem ugyanis inkább az tetszik, ha egy szexi zsidó jól megszopat. ;-)))


Ebben csupán az a bökkenő, hogy ez mindennapos, és mindannyiunkat érint, leszámítva a "szexi" kifejezést.


Persze csak akkor, ha én is poénosra veszem a figurát.

Ugyanis a zsidók tökéletesek és jóságosak, emberbarátiak. Persze csak akkor, ha én is poénosra veszem a figurát.


Máskülönben tényleg szeretek szopni. Csak én nem vagyok válogatós. Felőlem lehet zsidó, cigány, magyar, bárki, csak jól kijöjjünk egymással. Akkor jól megszopathat. Kivéve politikus (és) bűnöző.

2023. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
#7: A race play lényegét tekintve miben különbözik a sokat látott populáris tanár-diák, rendőr-bűnöző...stb szerepjátékoktól?
2023. aug. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
87%

#12

Az helyesen nem race-play, hanem interracial, vagyis rasszok közötti szex. Ha így keresel rá, akkor magad is rájössz, hogy melyik szexuális "kategória", és milyen hasonlóságok/különbségek vannak az általad felsoroltakkal.

2023. aug. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

11es

Azért kedves Bedő Dávid politikust ne mondd higy nem szopnád le

2023. aug. 25. 10:51
 15/20 anonim ***** válasza:
89%

A kérdező szimplán csak vonzódik a cigány férfiakhoz, ez okozza nála ezeket a gondolatokat.

Nincs ebben semmi rossz, leszámítva a legtöbb cigány ápolatlanságát és igénytelenségét.

Nekem is tetszett már cigány lány, de már az első mondata is kiábrándító volt, így nem volt hosszú már a beszélgetésünk sem.

2023. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%
#13: Nevezhetjük így is, hogy szeretné a sztereotípiákhoz tartozó fölé-alá rendeltségi kártyát kijátszani.
2023. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%

#16

Az interracial szex egyáltalán nem a fölé-alá rendeltséget jelenti.

Sokkal inkább (ahogy a nevében is benne van) a más rasszokhoz társuló kíváncsiság a mozgatórugója. Pl. az a sztereotípia, hogy a négereknek nagyobb hímtagja/izmosabb hüvelye van a fehérektől, és jobbak a szexben is.

Ettől függetlenül társulhat hozzá sok más fétis is, mint pl. a sub, ahol már teljes egészében megtalálható az alá- és fölérendeltség is.

2023. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem sokaknak van hasonló vágya. Csak max nem cigányokkal hanem helyes fiúkkal.
2023. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak fantázia. A valóságban ha egy ápolatlan, rohadt fogú, túrós farkú cigány csávó megszopatna, nem hinném, hogy élveznéd.
2023. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
90%
Vizet is csak akkor látnak ha beesik az eső a lyukas háztetőn, szappant meg csak akkor, ha a börtön zuhanyzójában leejti előttük egy életfogytos...🤔
2023. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!