Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismerkedésnél mennyire ért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mennyire ért hátrány amiatt hogy cigizel?

Figyelt kérdés
Nyilván sokan nem szeretik ,és ezt meg is lehet érteni,de én most azokat kérdezném akik cigizek,hogy ez a szokásuk mennyire befolyásolta az ismerkedést.

2023. aug. 23. 05:07
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Mikor kiderült egy ismerkedés elején,hogy cigizem, éreztem a negatív hatását!

Nem hátrált a srác,de nagyon nem örült neki és azon a napon tettem le a cigit végérvényesen!

Ennem lassan 5.éve és azóta is egy párt alkotunk füstmentesen🙂

2023. aug. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Dohányosként drasztikusan csökken az esélyed.
2023. aug. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Én volt akit amiatt offoltam
2023. aug. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Semennyire, jó pár nemdohányzó partnerem volt már, senki nem offolt még a cigi miatt.
2023. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én leszoktam a párom miatt, az elején jelezte hogy nem igazán tetszik neki a dolog, így nem cigiztem a jelenlétében, majd leszoktam.
2023. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

A dohanyosok nem ugyanugy erzekelig a cigaretta es a fust szagat mint a nemdohanyzok.

Nemdohanyzokent nagyon budos es undort kelto akar smarolni vagy a kozeleben lenni. Kb olyan mintha hamutalat nyalogatnal. Nem tudjuk milyen az, de mind el tudjuk kepzelni.

2023. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
6-os: És ennek mi köze a kérdéshez?
2023. aug. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk egy sracert akiert megerne, azert siman letennem. De pl egy talalkozo utan nekem fintoroghatna barki, valoszinu a cigi meg mindig fontosabb szerepet toltene be az eletemben, mint egy fintorgo idegen, egy talalka utan. Kesobb siman letennem, ha lenne motivacio, lenne kiert. De amugy ez is tok jellemzo, konyekig turkalunk az elvarasokban, ne legyen ilyen, ne legyen olyan. A napi 2 cigi ellenes kerdes megvan, de pl az senkit nem zavar, hogy a tagok nagyresze fuvel-faval, igenytelen nemi eletet el stb..a cigi legyen kicsukva:D
2023. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem, ha minőségit szív az ember, nem ilyen sodort cigit, akkor még egy nemdohányzónak se lehet probléma.

Bár relatív, kinek mi.

Saját tapasztalatom az, hogy amég nem cigiztem, engem nem zavart az, hogy a másik fél igen.

Most, hogy én is cigizem már, pláne nem.

Egyébként, még sose koppintottak emiatt.

Viszont, ha farok képpel indít a másik, az már annál kiábrándítóbb.

2023. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!