Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire működhet a távkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működhet a távkapcsolat két meleg között?

Figyelt kérdés
Van valakinek ezzel tapasztalata? Akár pozitív akár negatív? Mi kell ahhoz, hogy ez működni tudjon?

2023. aug. 21. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem tartom magam egy melegbarát embernek de szerintem ez nem a szexualításhoz van kötve.
2023. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs ehhez kötve, ugyanúgy tartani kell a kapcsolatot online, találkozni amilyen sűrűn tudtok, mindegy a felek neme.


Nem lehet kimondani hogy mivel melegek vagytok ezért biztos/nem fog működni. Ez kettőtökön múlik.


Általában ajánlják hogy ne legyen hosszútávú a párkapcsolat, összeköltözés vagy simán közelebb kell élnie az egyik félnek. És fontos a kommunikáció, de az minden kapcsolatban amiben emberek vesznek részt.

2023. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Közelkapcsolatok sem nagyon működnek,nemhogy a táv...

Semmi kitartás,semmi érdeklődés és semmi érzelem ma már az emberek többségében.

2023. aug. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
13 éve vagyok a párommal és félig meddig ez most is az...
2023. aug. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Amennyire a hetero kapcsolatok.

Közép- hosszú távon semennyire.

2023. aug. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Semennyire. Sok esetben távolság nekik sem működik hosszútávon.
2023. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő, mint minden, ami két emberen alapul.


Nem gondolom, hogy ez szexuális irányultsághoz köthető dolog volna.


Szerintem az exemmel azok az éveink voltak a legboldogabbak, amiket távkapcsolatban töltöttünk (vagy külföldi tartózkodás, vagy a nyaraló felújítása miatt).


A találkozások mindig nagyot dobtak a folytatáson, mert vártuk újra és újra a másik üdvözlését, felfedezését és az együtt töltött időt, ami úgy eltelt mindig, mint a sicc, s jöttek újra a szürke hétköznapok.


De nagyon jó volt, szeretnék újrázni, de nem akarok még egy házat felépíteni. :-D

2023. okt. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!