Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meddig szokott tartani egy menet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DominikX kérdése:

Meddig szokott tartani egy menet?

Figyelt kérdés

Ismerősöm, mindig dicsekedik, hogy egész éjjelen át szokott tartani az aktus, míg én általában elfáradok kb. 20 perc után. (nincs bejáratva, nem vagyok nagyon tapasztalt).

Nálatok meddig szokott tartani egy menet, és hogy éritek el, hogy tovább tartson?

A kérdést most a passzív fél szemszögéből próbáljuk meg vizsgálni.



2023. júl. 26. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Idő és kedv kérdése

Aktív vagyok

A 20perc az nekem nagy rekordnak számít nagyon nehezen sülök el.

Van hogy cigiszünet van közbe és fojt köv. Ilyen kánikulában.

40-60perc nekem 1 kiadós együttlét.

Persze mehet egész éjszaka is

De az nálam max 4 óra, 3menet utána már nagyon fáj a farkam-makkom,és 5nap pihi utána. Akkor nem kívánom másnap a szexet.

Ha 20perces a menet intéziv szopással akkor abból napi 3 megy,egy hétvégén, utána azt sem kívánom napokig.

2023. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ment a like, de nem véletlenül írtam, hogy inkább passzívak írjanak, mert most nem farok szempontból szeretném vizsgálni, szóval most nem az a ludas 😛


Cigiről meg próbálj leszokni, Mert rosszabb a leheleted, öregít, vérkeringést is rontja így a farkad is kisebb lesz 😛

2023. júl. 26. 12:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít menetnek? Előjáték-utójáték is, orál, csókolózás, ölelkezés, simogatás is anál nélkül vagy csak a konkrét behatolás? A teljes hosszára vagy kíváncsi vagy csak az anál részére?
2023. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Inkább csak az anál részére. A főbb problémám az, hogy nekem az a része csak max. 20 percig tarthat mert utána kényelmetlen a behatolás.
2023. júl. 26. 12:47
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

20 percig bírja a csávód? Add már meg a számát, légyszi!! 😛

Jobb esetben 4-5-6 perc. Jó lenne tovább is, de hát nem tőlem függ.

2023. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Másodszor írom le, hogy passzív szerepet nézzuk, szóval leirom parasztosan is.

Az én p.csám nem bírja 20 percnél tovább, és azt szeretném a kérdéssel megtudni, hogy ti PASSZÍVOK meddig bírjátok, és mit kellene tennem, hogy tovább bírja a p.csám a szexet.

2023. júl. 26. 13:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Több síkosító. Nagyjából ez lehet az egyetlen gond a passzív részéről, hogy kidörzsölődik. Vastagságban bármekkora mérethez hozzá tudsz tágulni, ha fokozatosan csináljátok, meg 20 perc se lenne, ha ez lenne a gond. Ha meg az, hogy túl hosszú neki, akkor ne tolja tövig vagy vegyen fel farokgyűrűt, ami rövidíti a behatolási hosszt. De elsőkörben csak több, esetleg jobb síkosítóra váltanék, lehet 15 perc alatt felszívódik és az a gond.
2023. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elején nehéz és kellemetlen ahogy bemegy és elkezd mozogni de ha én is bele lendülök és beleélem magam akkor utána jó mert akkor el lazulok annyira. Aki meg azt mondja hogy egész este csinálja az hazudik vagy mindent beleszámolt. Ki akarna egész este dugni. Amikor megkívánjuk egymást akkor essünk egymásnak csináljuk és mikor elmentünk megpihenünk. Teljesen normális ha 20 perc után nem bírja a picsád az enyém sem.
2023. júl. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer rèsztvettem egy hármasban 1 aktív 2 uni felállásban, és az én p.csám 2 órán keresztül volt használva kisebb szünetekkel, mert közben én is dugtam a másikat. Szerintem a 20 perc az pont elég, kis pihi után jöhet újabb 20 perc. Ugyan uni vagyok és sokáig bírok dugni, a passzív oldalam meg sokáig bírja ha dugják. Mindenki más. A standard mezei szex nagyjából tényleg csak ilyen max 10 percekig szokott tartani.
2023. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet az ismerősödnek vékonyabb farkát kell befogadni a mint neked, de annak formája és a póz se mindegy.


Nekem sajnos nincs aki betegye, dildózás esetén 2-3 percenként frissítem a síkosítót, úgy elvagyok 20-30 percig, egyéb esetben nem bírja, illetve a síkosító fajtája is lényeges... ;)

júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!