Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Játszottatok már meleg romanti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszottatok már meleg romantikus visual novel játékkal?

Figyelt kérdés

Elég hülyes kérdés, ha azt nézzük hogy általában miket szoktak itt a meleg kategoriában kérdezni, de gondoltam felteszem, mlg ha nem is feltétlen ez a legjobb kategoria erre.

Egy párszor már töltöttel le ilyet az évek alatt, aztán akárhányszol végig viszek egy ilyen történetet a kiválasztott karakterrel, mindig azon veszem magam hogy belezúgtam egy nemlétező karakterbe, és ettöl egy reménytelen naív cserencsétéenségnek érzem magam. 😅😆

Persze tudom hogy ezek a kitalált sztorik távolabb nem is állhatnának a valoságtól, de azért néha jó egy kicsit álmodozni.

Van köztetek olyan aki esetleg játszott ilyen játékkal, vagy ha nem is, akkor olvastatok olyan könyvet, vagy láttatok olyan filmet ami után ugy éreztétek, jo volna ha a valo életben is így műkdöne. Vagy akár bele is zúgtatok egy egy ilyen kitalált karakterbe?

Tudom hülyeség, de na, kíváncsi vagyok. 😄



2023. júl. 11. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Játszani nem szoktam, néha olvasok meleg szereplős regényeket, de általában a padlóra tesznek, pont emiatt, hogy a való életben, legalábbis az enyémben ez nincs meg.
2023. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyan ez nálam is. Vagyis részben. Egyrészt földhöz vág a dolog, de másrészt meg valami fura boldogság is van benne, még ha nagyon kis mértékben is. Vagy nem is a boldogság a megfelelő szó rá. Nem tudom megfogalmazni de pozitív érzés.
2023. júl. 11. 12:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A Pride and submission-nel fedeztem fel hogy vannak ilyenek 😂 Tudsz 1-2-t ajánlani?
2023. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ajánlanék, de inkább nem. Az okát inkább ne firtassuk... 😅
2023. júl. 11. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Tudjál álmokra várni,

ahogy ők tudnak várni rád,

az éber csak így nem

csalja meg magát." Szilágyi Domokos


Ez nekem új terület, jöhetnek a játéknevek!

2023. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Privátban? 😄
2023. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!