Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 18-20 év körüli biszex vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 év körüli biszex vagy meleg fiúk: volt olyan, hogy az utcán 30+ éves férfi ismerkedni próbált veletek? Akár csak úgy, hogy szembejött veletek, és valamilyen jelt adott (pl. mosoly + kacsintás). Ha volt ilyen, hogyan reagáltatok?

Figyelt kérdés
Ha még nem volt, hogyan reagálnátok?
2023. máj. 29. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt. Lekoptattam.

18F

2023. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Már nem vagyok 20 de anno nem volt és tuti idegesített volna. Szerintem közönséges így...
2023. máj. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyzet függő meg pasi függő. Én se vagyok 20 már. Anno engem pl egy boltba nézett egy csávó. Aztán követett. Akkor tudtam nem véletlen néz. Leszólítottam. Le akart szopni :D De nem lett belőle semmi. Az egómnak jól esett. Ez viszont pár éve volt. 20 éves koromba ilyen ha volt se vettem észre vagy nem érdekelt mert a 30 éves feletti akkor öregnek tűnt. Mindig a 20 körüliek jöttek be...
2023. máj. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
"pl. mosoly + kacsintás" - really? már az is rossz? csak lájkokban kéne kommunikálni..?
2023. máj. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Én 35 vagyok. A Szigeten a múltkor egy kb 20 éves csávó akart felszedni. Na ő csak nézett. Aztán egyszer leszólított hogy segítenék-e oda találni valahova. Majd onnan már kísért tovább és persze nekem sehogy nem esett le hogy nem keres ő semmit csak engem akart leszólítani. Helyes fiú volt de mire kibökte milyen jól nézek ki megérkeztek a barátaim és már nem adta úgy a helyzet hogy számot cseréljünk vagy ilyesmi. :D Lehet ha kaccsint leesik :D
2023. máj. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Csak az elmúlt hónapban négy vagy öt alkalom volt,hogy kb 18-21 éves fiúcskák követtek,volt,aki oda is jött megkérdezni valamit.Értelmes volt,kicsit beszélgettem is vele a városról,de ennyi.

Még meg is köszönte,hogy érett férfi így beszélt vele,nem lenézően,nem kioktatóan.Láttam,ha rajtam múlik,akkor lett volna folytatás.De már nagyon nagy az életkori szakadék,alkalmizás sosem érdekelt, de most már kapcsolat sem.

Én is elmondtam neki,hogy ebben a rohanó világban pár emberi szó jól esett,kezet fogtam vele,elköszöntem.

Ilyen is van :)


Ötvenes ffi

2023. máj. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Többször előfordult már, igaz fordítva. Húsz körüli "gyerekek" néznek, kérdeznek, vagy csak jönnek. Beszélek velük normálisan, meghallgatom őket és látom, hogy jólesik nekik. Majd néha látom, érzem többet is akarnának, de számomra nem megy így. Volt, hogy megkért, hogy akkor segítsek neki találni normális pasit, akivel lehetne. Pár jótanácsot tudok, de keríteni nem vagyok jó.

Gábor 49

2023. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Hehe, a nyakamat mertem volna rá tenni, hogy a kérdésnél csapatban jelennek meg a 30-50-es pasik, hogy őket fiatal tinik akarják felszedni. :D
2023. máj. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17%

15 éves már jöhet, van is.

Üdv: Bite Zsolt, 40

2023. jún. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!