Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen pózban veszítetted el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózban veszítetted el passzív szüzességed?

Figyelt kérdés

Milyen volt?

Mai ésszel melyik pózt választanád? Miért?

És aktívként?

Aktív vagy passzív voltál előbb? Van ennek jelentősége? Miért? Ma melyiket választanád elsőre?



2023. ápr. 20. 18:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Passzivkent , és aktivként is hason fekve feküdtünk egymásra haverommal. Isteni érzés volt.
2023. ápr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%
Passzívként hanyatt fekve széttárt lábakkal. Közben smároltunk. Nagyon jó volt. Aktív sosem voltam.
2023. ápr. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Gaydoctor23 ***** válasza:
93%
Hajamba kapott megfektetett és belémhatolt.
2023. ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Emlékeim szerint vagy lovagoltam először vagy állva hátulról kaptam az áldást. Talán én akartam jobban, mint a másik srác, így úgy lehettem vele, hogy ha ő nem mozdul, akkor nem várok, hanem ráülök. Arra emlékszem, hogy tök természetes volt, hogy bennem van egy bré. Jól bírtam. Néha még ma sem bírom annyira. Pedig nem volt az akkor olyan kicsi.

Mai ésszel kezdésnek a hason fekvést nem javasolnám, hiába írták azt sokan. Passzívaknak ajánlanám a misszionáriust. Nagyon magabiztosaknak esetleg a lovaglást. Aktívaknak esetleg szintén a misszióst, esetleg a kutyát.

Azt, hogy két szűz egymással veszítse el a szüzességét, azt csak akkor javaslom, ha a testi szimpátián kívül más is van közöttük. De akkor legyenek nagyon türelmesek.

2023. ápr. 26. 21:13
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Passzívként, ahogy a kérdező is, hátulról, állva. Nagyon jó volt érezni magamban a másik farkát. Utána bántam, hogy kb 10 évet elvesztegettem a bátortalanságom miatt.

Aktívként, a másik meglovagolt.

2023. ápr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%
Van még kérdésed?
2023. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
#14: Miért nem javaslod a hason fekvést kezdésnek? Nagyon izgató tud lenni, ha a partnerem teljes tömegével rámnehezkedik szex közben.
2023. ápr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem javaslom a hason fekvő pózt, csak a szüzesség elvesztésére nem. Vannak arra sokkal alkalmasabb pózok is.
2023. ápr. 28. 23:39
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
#18: És miért? Számomra kimagasló élvezetet nyújtott hason fekve elveszíteni a szüzességemet. A későbbiekben semmi más póz nem okozott nekem ekkora gyönyört.
2023. ápr. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Szerintem könnyebb behatolni egy fenékbe akkor, ha a test és a láb nincs egy vonalban, mint a hason fekvésnél. És ez azért szüzesség elvesztésnél számít. És az sem árt, ha az aktív bele tud nézni a passzív szemébe és ebből is láthatja, hogy milyen neki.

Persze ettől még lehet választani a hason fekvést csak én nem azt javasolnám.

2023. máj. 2. 09:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!