Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan, aki az érzelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, aki az érzelmes szexet szereti, ahol összebújva a másik sráccal élvezik a dolgot?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 8. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is ilyen vagyok, szexelni idegennel nem vagyok hajlandó, összebújni viszont igen.

19

2023. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hogy létezik, hamarosan kapod is a priviket, ahogy remélted. :)
2023. ápr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor szereTTem:)
2023. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Létezik.
2023. ápr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagyok, soha az életben nem volt még egyéjszakás kalandom (néha nem tudom eldönteni, hogy ez jó e a mai világban vagy sem), akikkel lefeküdtem, intim helyzetbe kerültem, Ők a partnereim lettek hosszútávon egy kölcsönös kapcsolatban (ez eddig két embert jelent).


Most szingliként is érzelmi alapú együttlétre, bújásra, intimitásra vágyom.:-) Kedveskedni szeretek, odaadóan létezni, simogatni, tudni, hogy a másikkal egymáséi vagyunk… ebben tudnék kiteljesedni.:-) Szóval igen, léteznek még ilyen fiúk:-).

2023. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
19 éves vagyok, és én is érzelmi szexre vágyom. Még soha nem volt részem semmiféle szexben, és biztosan nem is lesz egy olyan sráccal, aki iránt nem érzek semmit.
2023. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Itt mindenki azt élvezi!!!!!illetve sokan azt élvezzük ,a másik rész az csak kamuzza
2023. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

26 vagyok, nem mondom, hogy agastyán, kaptam már hideget-meleget, de igenis léteznek olyanok, ahogy páran előttem megválaszolták, akik érzelmi alapú kapcsolatra vágynak, ahol a szex is érzelmi alapú.

köztük én is 🙂

Ezerszer izgatóbb a lassú, forró szeretkezés csókokkal, ölelgetve, a testét körbepuszilni egy fiúnak annyira vágyom rá 3n is!

Csak egyszer érezni 🙂

2023. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
8-as!Ne egyszer akardd érezni!!!Ne add lejjebb.szeretkezni kell nem szexelni.
2023. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, én is ilyen vagyok. :) 28F
2023. ápr. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!