Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív, fiatal(abb) melegek/b...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív, fiatal(abb) melegek/biszexek: vonzódtok az 50-es korosztályhoz (is)? Ha igen, mit tartotok vonzónak?

Figyelt kérdés

2023. márc. 11. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Én igen vonzódom. A taoasztakat vonz.

27F passzív

2023. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én vonzódom, csak aktív vagyok. Tudják mit szeretnének, értékelik a fiatalságot, értelmesebbekkel nem csak a szexről lehet beszélni, és sok érett férfi utánam, mint ember után is érdeklődik, nem csak kupakolna. Persze vannak kivételek, de egy szimpatikus, jó beszélgetést még mindig 30 felettiekkel éltem meg.


18/f, meleg.

2023. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Bankszámla egyenleg. Ha az elég sok, akkor lehet bármilyen öreg vagy rusnya, jöhet.
2023. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

25 éves passzív vagyok.

Engem is érdekel ez a korosztály, ha nem lepukkant, magát elhagyott férfiakról beszélünk. A tapasztalat, a hang, a hamvasabb bőr, ez mind vonzó.:)

2023. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
28 vagyok, engem izgat az 50-es korosztály. Lényeg, hogy diszkrét és ápolt legyen, más nem kell
2023. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

"a hamvasabb bőr"


Az tök jellemző ebben a korosztályban. Esetleg hamvasztás után...

2023. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Egyáltalán nem. Kor tekintetében maximum 2-3 évet mennék felfele, lefele max 2-t. Biztos van példa harmonikus kapcsolatra nagy korkülönbséggel, én azonban még alkalmira se lennék vevő egy olyan idős férfival, aki az apám lehetne.

19 f meleg

2023. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

24 vagyok a párom 51!

Mindig is vonzódtam az idősebbekhez!

Igazi érett férfi,tudja mit akar,nem csak kapni szeret hanem adni is és nem csak egy dugható srác vagyok neki!

2023. márc. 12. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindig az vonzott aki tőlem idősebb.
2023. márc. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesek a válaszok és elgondolkodtatóak.Sőt,mondjam azt,hogy meglepőek.Igen, meglepőek,mert ezek szerint a 8-as válaszban levő kapcsolat kölcsönös és ez jó mindkét félnek.

Viszont eddig azt tapasztaltam,hogy párkapcsolatra ismerkedő fiatalabbak nem nagyon díjazzák a kedvességet,az emberi hangnemet,vagy egyáltalán a szeretet átélését.

Mind arról ábrándozik,hogy jön egy erős "kan", aki majd szubként bánik vele,mert ugye ez a férfiasság kritériuma.Kis köpködés,leteperés,kikötés, szolgaként bánás,hasonló csemegék, amit hallottam.

Valahogy nem tudom elhinni,hogy minden 50 feletti ilyen igényű lenne.Nem egy korombeliről tudok aki azon kesereg,hogy ma már nem lehet találni olyat,aki ne ilyen "extrákat " keresne.

Pénteken beszélgettem egy kollégával,ő 58 éves, nagyon jó kinézetű,értelmes,humoros meleg ember.Megdöbbentőnek tartja,hogy a 29 éves barátja négy év után azért hagyta el,egyik pillanatól a másikra,mert nem volt hajlandó kikötözni,levizelni,szájába vizelni.

Ez nála kisebb sokkot okozott,de nekem is,amikor hallottam.


Ezért is vagyok szkeptikus az ilyen minket dicsérő hozzászólásokkal,mert nem mindig az van mögötte,ami...


54 F

2023. márc. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!