Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon szeretnék már párt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék már párt találni, egy megértő társat, de úgy érzem ez lehetetlen..tényleg a szerencsén múlik?

Figyelt kérdés

Szerintem ez a világ hazugsága hogy melegeknek könnyebb. Mikor szexrandit kerestem, akkor szinte 90%-ban lemondták. Randira is alig akar elmenni bárki is. Ha esetleg mégis eljön, második randi után már "csak barátok vagyunk". Vagy ha találnék egy jó csávót, akkor azzal pont a legrosszabb helyen és időben sikerül találkoznom.


Azt érzem, hogy ezt nem is lehet előre tervezni. Néha eljárok melegbárba egyedül, de ott is maximum egy egyéjszakás valami jön össze, amitől még rosszabbul érzem magam.


29 éves vagyok, soha nem volt párkapcsolatom.



2023. febr. 24. 10:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 És azt kihagytad hogy szerény emberként😊 xd
2023. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ilyen az igazi önmarketing. :)

2023. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%
1#=0
2023. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
sikerulni fog:)
2023. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretnék társat találni.Kb kérdezo korabeli
2023. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos szinten tényleg a szerencsén múlik a dolog, igen. Úgy gondolom, hogyha erre vágysz valóban, akkor a numerákat teljes mértékben lehet mellőzni, hiszen írtad is, hogy ettől rosszabbul érzed magad. Ami abszolút fontos, hogy ne görcsölj rá! Ne akarj kényszeresen párkapcsolatban lenni, mert akkor tényleg nem fog összejönni nagy valószínűséggel, ha pedig igen, akkor annak majd megiszod a levét. Sok esetben akkor jön össze amikor nem számítasz rá. Mindenféleképpen ismerkedj másokkal, de ne stresszelj a párkapcsolat miatt, azzal csak tönkreteszel mindent. Ha pedig úgy érzed, hogy kissé kiégtél az ismerkedésből, tarts egy kis szünetet- foglalkozz magaddal addig- sportolj, tanulj, olvass, bármi.:)
2023. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!