Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kit izgat a farmer? Farmerfeti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit izgat a farmer? Farmerfetis? Benne lenni, masik srac latvanya, ahogy all rajta, benne szexelni?

Figyelt kérdés
Meleg kerdes

2023. febr. 1. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Jelen😁
2023. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom a farmert. Meg dugni is benne
2023. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon is , nem is szeretem meztelenül ...levisben persze ......

52F

2023. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 frot ***** válasza:
100%
Szintén jelen. :) Imádok benne lenni, helyes srácokat nézni, ahogy rájuk feszül a farmer, egymáshoz simulni, dörzsölődni farmeren keresztül. :)
2023. febr. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a farmereket, sokan azt mondják hogy jól áll rajtam, farmer nadrágot pl azt szeretem laza bő fazonú, ha farmer nadrágot veszek fel akkor azt csak úgy simán, farmer alatt nincs alsó gatya csak a farmer, bő laza kellemes érzés hogy szabadon van, hát így elő fordul hogy jobban látszódik a formálya hogy csupaszon belül a farmerhoz hozzá ér, kicsit néha dörgoli a makkot, izgatás azt nem tudom, mondhatni e de pl ki verem akkor van egy nagyon bő farmer rövid gatyám fel veszem azon keresztül verem, mindig bele élvezek egy jót, inkább kellemes dörgölés ahogy verem farmeren keresztül nagyobbat élvezek, akik tudják azt hogy farmer nadrág alatt sose hordok boxert, mindig kérdés volt nem durva és nem zavar elejében szokatlan volt, de már nem, inkább néha az a szokatlan de az is kevésbé, le ülök és hátul a farmer varrása a lyukam dörgoli.
2023. febr. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem. De a klasszik kék nem. Szürke fekete az inkább
2023. márc. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!