Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg férfiak utálják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg férfiak utálják a nőket? Nem szexuális vonzalmat kérdezek, hanem csak úgy egyébként.

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, és elsősorban melegek véleményére, hogy a meleg férfiak általában hogy viszaonyulnak a nőkhöz? Lenézik őket? Tisztelik azért őket? Undorodnak tőlük? Vagy ugyanúgy viszonyulnak hozzájuk, mint a nem melegek, csak azzal a különbséggel, hogy nem szexelnek velük. Tarthat vonzónak, szépnek egy nőt egy meleg férfi?

2023. jan. 21. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2023. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Már annyiszor volt itt ilyen kérdés, nézd vissza a válaszokat, van mit! Nem lepne meg, ha azokat is te tetted volna fel. Van itt egy pár ügyeletes provokátor akiket már eléggé ununk.
2023. jan. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Még mindig nem utáljuk azokat akiket nem akarunk megdugni... Sok nőt kedvelek, de nem kívánom őket szexuálisan. Nem is értem a kérdés logikáját: szerinted az akivel nem kefélek, utálnom kéne?
2023. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
És hogy a kérdésed másik felére is válaszoljak: Meleg vagyok, nem vak. Látom\értékelem a szépséget a nőkben is, csak nem akarok szexelni velük. Ettől még látom ha valaki arányos, szép, jól néz ki.
2023. jan. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Általában nem utálják a melegek a nőket. Én mondjuk személy szerint igen, de csak azért mert a legmocskosabb emberek mindig nőneműek voltak az életemben. Ettől függetlenül azért látom ha egy nő szép, csak nem hoz lázba. De szerintem attól hogy heteró vagy, te is meg tudod állapítani a veled egyneműekről hogy mennyire néznek ki jól.
2023. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem foglalkozok olyanokkal, akiknek nincs farka, de attól még nem utálom őket, csak örülnék neki, ha visszaköltöznének a Vénuszra, ahonnan jöttek.
2023. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy ennek bármi köze lenne a melegséghez. Én meleg vagyok, és a legjobb barátom egy lány, akit nagyon szeretek, és 90%ban csak lány barátaim vannak. Plusz pasik előtt félénkebb is vagyok, mint nők előtt. 19/f
2023. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%

7.

Azért vagy félénk a pasik előtt, mert bemelegedtél, és az ember mindíg zavarban van azelőtt aki tetszik neki.

2023. jan. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!