Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 14cm és azalatti vagy vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14cm és azalatti vagy vékony farkú srácok ti aktívak vagytok?

Figyelt kérdés
Nem szokott a méret gond lenni? Nekem pl 17cm és van hogy gyakran kicsúszik szex közben. 14cm már szerintem olyan méret ahol ez jobban kijön.
2023. jan. 4. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit írsz az valóban izgalmas felvetés, de nekem pl pont a kicsi és vékony farok a gyengém. Csak sajna mindig husi srácoknak van ami meg nagyon off.
2023. jan. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont, hogy a kövér srácok jönnek be és emellé a 14 centi alatti méret :D
2023. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok!
2023. jan. 5. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem 13-14cm, de nem szokott kicsúszni, mert betolom tövig (ugye a 13centit be lehet simán, kétlem, hogy húdefájna, ráadásul vékony is). Gondolom, ha a srácnak hatalmas segge lenne, akkor kicsúszna elméletben. De a kicsúszás szerintem függ a póztól is, hamarabb csúszik ki egy misszionáriusnál, mint egy lovaglónál, szerintem. Uni és még vékony is vagyok, nem tudom honnan van ez, hogy csak a pufiknak lehet kicsi a farka. 31/f
2023. jan. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Életem legjobb kefélései egy kb. 13 centissel voltak. Ő úgy tudta használni, hogy tűzijátékok pattogtak a szemem előtt. Voltam előtte olyannal is, akinek a térdéig ért, azt csak töfködte, meg próbált reszelni. Fájt is meg aki ilyen bumburnyák, annak hiába van jó farka. Inkább legyen becsületes 13 centi, de legyen jó a kémia, és ha kellően egymásra kattantunk igazából tökmindegy mekkora az akkora. Meg tapasztalat, hogy akinek centiben nem volt bőkezű az ég, ők tudnak kompenzálni: nyelvtechnika, csókolózás, orális szex. Jéééézus gyere le az égből miket tudnak ők!


Csak ehhez ugye önismeret is kell, odafigyelés, kellően kialakított szexuális kultúra. Akik csak p0rn0t néznek mindegy hány centijük van, sosem fogják ezt elérni.

2023. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13 centi, simán megy.
2023. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!