Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiúk! Nektek ez bejön?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk! Nektek ez bejön?

Figyelt kérdés
Először is aktív vagyok, ráadásul elég “BULLK”os de mégis is rohadtul izgat mostanában hogy egy nálam vékonyabb /alacsonyabb passzív fiú irányításon! Van bennem egy “aktív sub” hajlam. Szóval , passzív srácok! Szerintetek ez gáz? Vagy bejön nektek?

2023. jan. 1. 20:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vézna aktív vagyok. Volt ilyen játékom izmos szexi passzívval. Izgalmas tud lenni a felállás.
2023. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a testalkatra így nem hegyezném ki a dolgot, de azt úgy általában véve szeretem, ha egy passzív srác szeret és tud is rendesen a farkamon lovagolni. ;)
2023. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!