Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha tetszik nektek valaki de nem vagy biztos benne, hogy viszonozza meddig vagytok hajlandóak elmenni, hogy kiderítsétek? A lényeg az, hogy elég félénk vagyok és nem szeretném annak a fiúnak túl nyilvánvalóan a tudtára adni, hogy kedvelem mert nem vagyok biztos benne hogy kölcsönös. Adott már pár jelet, legalábbis én annak tudtam be és volt néhány olyan dolga amit nem tudok hova tenni. Sokszor hajol közel hozzám, néha még a fejünk is össze ér, rengetegszer érint meg de csak rövid időre, gondolok itt arra, hogy a vállamra teszi a kezét egy rövid időre. Ami tartja bennem a reményt az az, hogy 1x közel jött jozzám osztálykiránduláson és mikor beszélgettem vele a kezét a vállamra tette és nagyon sokáig ott hagyta. A másik az, hogy én tettem rá a kezemet a vállára és a kezét a kezemre tette és vagy 10mp.ig ott is hagyta. Szörnyen bele szerettem és szerétnék már lépni de nagyon félek mivel nem vagyok biztos benne és nem szeretnék beégni. Azért nem vagyok benne biztos mert nem olyan gyakran ír rám, általában én szoktam illetve néha a viccelődést túl tolja ami nekem már nem annyira vicces és inkább bunkónak tartom. Lehet, hogs csak tesztelni szeretne vagy nem biztos a dolgában? Nektek mi a tapasztalaitok azzal kapcsolatban, hogy általánosan ki hogy mutatja ki a szeretetét?

2022. dec. 8. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
A helyedben elhívnám valahova, azonban az lenne a legjobb ha kettesben lennétek. Hívd át magadhoz vagy menjetek át hozzá, akkor amikor nincs senki otthon. Beszélgessetek, aztán ha közelebb kerültök egymáshoz testileg akkor csókold meg. Szerintem mas módja nincs annak hogy kiderítsd hogy vonzódik-e hozzád vagy sem. Kockáztatnod kell.
2022. dec. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az el #1 megcsókolhatod őt. Vagy ha át hívod őt, akkor kezdjetek játszani valamit és valahogy legyen az egyik feladat az, hogy csókoljon meg. Vagy ha van egy barátod aki tudja, hogy meleg vagy, akkor beszéld vele meg, hogy ez a 3 fél a játék során nem lesz ott veletek, de a játékban fel kell hívnod őt és adjon egy faladatot amit meg kell csinálnod és mondja azt, hogy csókold meg a legközelebb lévő embert a szájára.
2022. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok,tényleg jó amit #2 mond, lehet van olyan felesz vagy mersz app amiben te is tudsz feladatokat írni
2022. dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az szokott lenni hogy próbálom vele felvenni a közös hangot, ha nem megy nem erőltetem. Az viszont dühít ha valakivel régebb óta ismerjük egymást, és elkezd ghostingolni. Volt rá egy példa, az utóbbi különösen rosszul esett mert találkozót terveztünk. Magától sosem keres, egyszer nem tudta megkérdezni hogy vagyok. Úgy döntöttem nem írok neki, ha csak egy ürítésre tart méltónak nincs miről beszélni, én nem csak szexet akartam hanem barátságot is.
2022. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!