Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek között mi a megoszlás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek között mi a megoszlás passzív és aktív téren, illetve aktívok számára milyen passzívok a vonzóbbak?

Figyelt kérdés

Mert nekem eddig az a tapasztalatom, hogy több az aktív mint a passzív.

Én 26 éves passzív. Érdekelne a véleményetek illetve a korotok és , hogy passzív vagy aktív vagy.



#meleg #passzív #aktiív
2022. nov. 30. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, hogy passzív srácokból van jóval több.


28/F/passzív

2022. dec. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Itt az szokott kijönni, hogy passzívból több van... én meg az életben mindig úgy voltam vele, hogy aktívból lépcsőházanként, passzívból kerületenként, és ezerek ölik egymást érte.

Persze van ennek egy olyan oka, hogy nálam a férfias kinézetűek nem minősülnek passzívnak, hiába ugrál vele, hogy ilyen is van... csak nem nálam.

Hogy milyen passzívok? Hát amióta az emósokat eltüntették, és csak ez a sok arcszőrzetes képződmény fel-alá, bocs gyerekek, de én már csak ázsiaiakban gondolkodom...

Hagyjuk a korom, nem ismerkedek itt.

De majd jön a papagájkommandó, és le fogja itt írni, hogy a 6uzi azé 6uzi, mer igazi férfiakra vágyik, nem nőutánzatokra. És ez a többségi vélemény. Egészségetekre.

2022. dec. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán passzív több van. Aktív vagyok 40 éves és a vékony fiatalabb fiúk tetszenek, ha még alacsony is mellé az kifejezetten.
2022. dec. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eléggé úgy látom, hogy aktívakból alig találni bárkit is. Mintha tűt keresnék a szénakazalban. Bezzeg full passzívok folyton megtalálnak, őket sose kell keressem. :D
2022. dec. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!