Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » BDSM kedvelő srácok volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelő srácok volt már rossz élményetek?

Figyelt kérdés
Ha igen mi volt az?
2022. nov. 20. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Volt 2 is.

Az egyiknél a csávó bekötötte a szemem, kikötött. Aztán a mai napig nem tudom így volt-e de szerintem bejött egy másik csávó és az dugott meg. Ekkor kimondtam a menekülőszót, de le se tojta. Ebből gondolom hogy nem ő dugott meg. A végén számonkértem. Azt mondta nem erre a szóra emlékezett. Szörnyű volt utána otthon ezen agyaltam mi lehetett.


A másik egy fiatalabb tini csávó volt. Megkötötte a kezem és az amúgy 19cm körüli farkát benyomta egyből tövig. Na itt a story véget is ért. Ő kioldozott, de akkor is. Értem, hogy 18 éves csak de na.

2022. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Egyes, gondolom nem párkapcsolaton belül történt ez. Idegenben meg sose bízz. A szüleid erre az alapvető dologra nen tanítottak meg?
2022. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy izmos 19cm farkú csávóval voltam kb 4. vagy 5. találkozó volt. A falhoz nyomva a fejem benyomta a farkát tövig és megfogta a fejem. Fuldokoltam és akartam elfordulni de fogta a fejem. Majd ráharaptam a farkára ekkor elengedett. Őszintén mondom azt hittem ott halok meg. Kb 10 percig köhögtem meg minden bajom volt. Nagyon félelmetes pillanat volt.
2022. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Dom pasiként mondom, hogy szerintem a többség normális. Ilyen story nagyon nagyon ritka lehet, mert én pl nem hallottam soha ilyeneket. De óvatosan kell csinálni :) Bizalmi játék ez.
2022. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom sajnálni az ilyet. Önként megy, idegenhez, nem kergeti senki oda pisztollyal.

Mondjuk idegennel lakásra menni nagyfokú könnyelműség - bármilyen téren.

2022. nov. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima szexben is megesik ilyesmi max nem vagy lekötözve...
2022. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Bizalmi játék idegennel? Hol éltek ti de tényleg? Kiskorban jó esetben a szülő megtanitja a gyerekét arra, hogy idegennel ne állj szóba. Felnőttként meg lehetne annyi eszetek hogy idegennel nem szexeltek.
2022. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pedig ezt jól írta. Bizalmi játék!
2022. nov. 21. 14:19
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Fogd már fel hogy idegennel nincs bizalom!!!
2022. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!