Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Nektek a női nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Nektek a női nemi szerv közömbös vagy inkább taszító?

Figyelt kérdés
2022. szept. 26. 13:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb. olyan mint egy hetero férfinek, egy másik férfi farka.
2022. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább közömbös, túlzás azt mondani, hogy undorító meg taszító, elvégre a nők nem tehetnek róla, hogy azzal születnek.
2022. szept. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván önmagában nem undorító, de arról meg más nem tehet ha undorodik tőle szexuális értelemben, tehát mint itt mondták is páran hogy rosszul lennének ha ki kéne nyalniuk, akármilyen nőé is. Mint ahogy egy hetero férfi is undorodna a faroktól ha azt valaki a szájába készülne nyomni.


Valaki kérdezte privátban honnan tudom, milyen egy hetero férfinek egy másik férfi farka, hát b+ egy heteronormatív társadalomban élünk, és a legtöbb férfi aki körülvesz az hetero. Ha nem egy barlangban, vagy a sötét pinceszobában a gépet nyomkodva nőttél fél akkor láttál/hallottál már pár reakciót erről. Másrészt meg józan ész, hogy aki szexuálisan a férfiakhoz vonzódik annak max. annyira lehet vonzó egy nő nemiszerve, mint egy hetero férfinak egy másik pasasé. Vagy tévedtem? Te hetero pasi vagy, és téged érdekel, izgat, szeretsz gyönyörködni benne, szívesen leszopnád? Akkor van egy hírem a számodra...

2022. szept. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Közömbös teljes mértékben.

De volt pina amit megcsodáltam

Képen mert nem volt használva és akkora volt mint egy megöklözött seglyuk. Így volt gyári. Onnan tudom hova férnek be a 7cm széles farkak.

2022. szept. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%
Közömbös. Bár újabban nagyon érdekel, hogy milyen lehet benne lenni. Ez viszont ijesztő. :)
2022. szept. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!