Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismerkedtél már elhízott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtél már elhízott sráccal? Milyen volt a személyisége?

Figyelt kérdés
Marmint akinek tenyleg nagy feleslege van..

2022. szept. 25. 14:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
14%

#5 #6

És átlagos testalkatú, vagy izmos egoistával még nem találkoztatok? Tényleg nem értem, hogy mi köze van ehhez a testalkatnak.

Vagy egyszerűen csak arról van szó, hogy visszautasított titeket egy kövér disznó és ezt ti nem tudjátok elviselni?

2022. szept. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
A kérdező mások tapasztalatára volt kíváncsi: én egyszer szerettem volna kapcsolatot kövér sráccal- nem, nem csak szexet- de akkora arca volt hogy az kész Kambodzsa. Nem mondhatok mást mint amit tapasztaltam. Amúgy te ex kövér vagy hogy így behisztizel, csak mert ki mertem írni hogy beképzelt volt a pasas a nagy semmire?
2022. szept. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%

11: Nem,csak nem bírjátok felfogni ha valakinek nem jöttök be. Pont hogy ti vagytok azok többségében. Aztán jön "fuj de ronda vagy amúgy" típusú szöveg,de akkor miért is ír rám?


Kicsit olyan mintha a kövér srácoknak mindent szabadna,némelyik még 160 kilósan is túl szépnek hiszi magát,és magas az egója.


Bocsi de nekem ez a tapasztalatom.

Nyilván az izmosak között is van ilyen,de nekem még csak kövér szólt be és nézett le eddig külsőleg.


(Első voltam)

2022. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szóval rossz tapasztalataitok vannak a kövérekkel, sajnálom. Én még soha nem szóltam be senkinek, pláne nem néztem le senkit, ha valaki nem jött be, akkor egy "bocs, de nem vagy az esetem"-mel váltunk el egymástól. Nem gondoltam volna, hogy a túlsúlyosok között ennyi a bunkó.
2022. szept. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer régen ismerkedtem egy nagy sráccal, ő tök kedves meg jószándékú, jóindulatú volt. Kedveltem, de nagy volt a távolság.
2022. szept. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

Én mackós vagyok de nem nagyképű meg ilyenek

Kevés önbizalmam van

És ha talalnék egy párt akkor még becsültném

Én személy szerint utálom a nagy képuséget

2022. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!