Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak! Ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak! Ti szoktatok idegeneket szopni? Lenyelitek neki?

Figyelt kérdés

Romeoról, Grindrról stb.

Van olyan meleg ismerősöm, aki idegennel csak dug, szopni csak kapcsolatban szokott.



2022. szept. 19. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván ha alkalmizol akkor a "partnerek" idegenek mind...

De nem nagyon,alkalmiba is csak hosszabb beszélgetés és kölcsönös szimpátia esetén megyek. Dugni meg csak több alkalom után,gumival..

2022. szept. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Elsővel egyetértek.
2022. szept. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Alkalminak soha nem nyelném le.
2022. szept. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

1. Igen

2. Igen

2022. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen
2022. szept. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Igen, azt hiszem ez a fétisem. DUgni sosem dugtam idegennel, de nagyon izgat idegent leszopni. Többnyire lenyelem, bár voltak akiket kértem hogy az arcomra élvezzenek.
2022. szept. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak szoptam eddig, és csak idegent. De már csak szimpátia esetén fogok. Nem, nem nyelem soha, ízlelgetni, nyalogatni viszont imádom másnak a g>cijét egy kicsit. Főleg, ha édes ízű. :P
2022. szept. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. És szeretem nyelni is !
máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!