Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kapi Levente bejön nektek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapi Levente bejön nektek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 07:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
ő meleg?
2022. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Felsorolhatnék én is random neveket, hogy ki jönne be nekem... és azt se tudnád, hogy hova kapj... ezért mondom, hogy ez szubjektív dolog kérdező...
2022. szept. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1-es: nem tudom... :S 2-es: igen, pont a Te szubjektív véleményedre vagyok kíváncsi :)
2022. szept. 5. 12:40
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem jön be. oké, a testét szépen kidolgozta de arcra nekem túl bárgyú, sajnos nem tudok jó szót de ritka az ilyen arc ami ennyire semmilyen számomra, nem indít be a legkisebb mértékben sem. nem karakteres, nem ronda de nem is szép, nem férfias de nem is feminim, olyan jellegtelen. még egyszer mondom, testre jó de ennyi, semmi több, abszolút nem jön be és ritkán írok ilyet hisz ez szubjektív de nem is értem akinek bejön annak mi tetszik benne - hátha itt megtudom :)
2022. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Tudod, kérdező én is régebben szőke hajjal rendelkező kék szemű lovagot vártam fehér lóval, kreol bőrű fiúként... aztán rájöttem, hogy a személyiség az sokkal többet számít, lehet találkoztam már jó pár szőkével... de egyszerűen ha nem tudtam velük beszélgetni, meg lefárasztottak a viselkedésükkel, akkor tényleg azt mondom, hogy ez szubjektív...
2022. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, 5-ös válaszoló,amit írtál az jó és becsülendő és sokan vagyunk így,hogy személyiséget várunk szeretettel és figyelemmel..

De sajnos a mai világban ez egyre nehezebb, mert nagyon sokan tesznek arra, ki milyen, hanem csak és kizárólag a kinézet és a kor számít.

Aztán esetleg, mire rájön, mi a lényeg , koppan ő is...És azok is akik nem a kinézetet nézik .

Bár több olyan lenne végre, aki az embert nézi, nem a paramétereket.

2022. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A külső is lényeges azért, de már nem annyira.... 31 évesen, mint 19-20 évesen...
2022. szept. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

5-össel értek egyet! Nem minden a külső.

Bár a netes társkeresők legalább fele így gondolkozna..


Én is találkoztam ilyen tipikus tükörben csücsörítős szépfiúval.

( Bár szerintem kicsit túl szépnek hitte magát,mert voltak hibái neki is bőven). A hajamtól a testszőrzetemtől,számtól kezdve mindennel baja volt. Majd fel ajánlotta hogy segít hogy helyesebb legyek. Mondom miafszom?? Eddig csak neki voltak ilyen gondjai...


Úgyhogy inkább a belsőre megyek korosztályon belül,annyi hogy legyen ápolt. Leginkább a 20 év alatti korosztálynál tapasztalom ezt a önteltséget, akik csak a külsőre mennek,és a legapróbb hibát is felfedezik.


21/F

2022. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos nem jön be. De ez egyéni szubjektív vélemény.
2022. szept. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
nem
2022. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!