Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Analoztam egyet gumiban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Analoztam egyet gumiban természetesen, csinált beontest a másik de mégis műsoros lett, lehet húgyúti fertozesem?

Figyelt kérdés

Végig gumiban voltam de a tövénél éreztem a szar szagot….


Ui: többet nem analozok vele.



2022. aug. 20. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Mű Soros? Azt hittem az igazi Soros György lett.
2022. aug. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem,ezért jó a gumi. Csak amiatt,mert nem sikerült a beöntés,még nem kell dobni is,emberek vagyunk,előfordul,nyílván nem szándekosan csinalta,neki is épp elég ciki ez ilyenkor
2022. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen sosem fordult meg ilyen velem elő, pedig nem o az első pali. Mondanom sem kell az agytakarot is ki kellett dobnom stb. Hat sokkal komolyabbnak hittem pedig már ismerem egy ideje.
2022. aug. 20. 20:04
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves ez a passzív, kérdező?
2022. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Elárulom, beöntés ellenére is lehet baleset. A túl mély tisztítás is okozhat ilyet. Ha emiatt dobod, jobban is jár, hogy megszabadul tőled.
2022. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Mennyire finnyások vagytok ti homik. Én ciszheteroként raktam fingóba pár lányt, bélmosás nélkül, és nem lett xarás.


Pont a beöntéstől folyt ki a bélsár a srácból.

2022. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat azok pancserek nem kell dobnom nem vagyunk egyutt csak megdugtam de meg is bántam
2022. aug. 20. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ilyen kretén. Aki popsi szexel az tudja, hogy bármikor ezzel járhat. Aki ezt nem tudja elfogadni ne csinálja. Ne szegény srácot bántsd már.

Lehet mással nem volt ilyen, vele igen. Lehet megint mással nem lesz, vagy belefutsz még párszor. Fogadd el

2022. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Most lehet nem lesz népszerű amit írok, de ez a véleményem. Én uni vagyok, és meg is élem mindkét oldalt. Amikor passzívként veszek részt, mindig csinálok beöntést és figyelek is az étrendemre előtte. Eddig konkrétan egyszer fordult elő "baj" az pedig az első kimosásom volt, amikor még azt sem tudtam mit csinálok. Az után egyszer sem fordult elő baj (és most évekről beszélünk) pedig nagy méretekkel meg kemény dugásokkal is volt dolgom. Azt gondolom ilyen tudatos odafigyeléssel minimálisra lehet csökkenteni az esélyét a baleseteknek.


Most szexeltem harmadszor egy, sráccal aktívként(vele)és mind a 3 alkalommal volt baleset. Azt gondolom semmi baj ha előfordul véletlen egyszer-egyszer, de az hogy már harmadszor, az gáz. Azt mondta keményen toltam.


Az a véleményen, hogy ha én fel tudok kellően készülni akkor elvárhatok hasonlót a másiktól én is.

2022. aug. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!