Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges újból beleszeretni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges újból beleszeretni valakibe?

Figyelt kérdés
Megmagyarázom: A barátommal már ezer éve együtt vagyunk, de múlt hét óta megint olyan érzéseim támadtak felé, mint a kapcsolatunk legelején: róla álmodozom, ha rágondolok már áll a farkam, ellopom a párnáját, hogy az illatát érezhessem, szóval ilyen rózsaszín ködben vagyok megint, mint anno. Eddig is szerettem őt, ez biztos, jól kijövünk, a szex is jó, ezért nem értem, hogy ez a hirtelen fellángolás honnan jön így 12 év után. Valakinek valami tipp? 31/f 29/f
2022. aug. 17. 01:16
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez az jelenti h meg mindig szereted... ennyire egyszeru...
2022. aug. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

Ez mind jó és szép, sőt az,hogy ennyi ideje pár vagytok,közös élettel.Legyen ez így továbbra is.

De arra kérlek,hogy tekintettel arra,hogy sokkal több szomorú, elhagyott,becsapott meleg van,aki egy gramm szeretetet sem kap senkitől - ezt a hurrá feelinget őrizzétek meg magatoknak és ne lakkozd magad. Nem tudod, mennyi melegben okoz ez keserűséget és még nagyobb szomorúságot.

Főleg olyanban, aki szeretett,megadott mindent valakinek,aki aztán eldobta mint egy összegyűrt pézsét.

Nem bántásból írtam ezt, hanem emberséget kérek - sokunkkal szemben, köszönöm !

2022. aug. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
2-es, ez valami rossz vicc amit írtál? XD
2022. aug. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

2-es. Ne haragudj, de a sok megkeseredett ember miatt rejtegesse a boldogságát az aki megtalálta az igazit? Ez egy marhaság. Ez olyan mintha én azt mondanám neked, hogy ne vásárolj be egyszerre sokmindent mert sokan éheznek a világon és nekik szarul esik ha látják hogy neked van 2 nagy szatyrod. Söt ne is vásárolj. Persze igaz nem illig villogni és mindenkinek mondogatni hogy ó én milyen boldog vagyok, de nincs abban semmi baj ha mértékkel teszik ezt. Én ha meg találom valaha az igazit, nem fogom eltitkolni hogy boldogak vagyunk. És ezt úgy irom most, hogy eddig csak csalódás ért.

Mindenféle negyképüség nélkül nyugotan megélheti az ember a boldogságát.

Kérdező: örülök nektek! Becsüld meg a kapcsolatod, mert nem sok ilyen van!

2022. aug. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%

Még annyi, hogy azok meg akiknek nem adta meg ezt az élet pedig ne írigykedjenek, meg gyülölködjenek, mert attól hogy így viselkednek, nekik még nem lesz jobb, csak annak ronják el a dolgot akinek megadatott.

Egy kis normális viselkedés és gondolkodás nem ártana az ilyen embereknek.

2022. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
31 éves melegként, én reménykedek, hogy találok olyan partnert, aki jól is néz ki, bár ez relatív, meg értékrendszerük is azonos... ez a kettő ami számít... szerintem az is lehetséges, hogy vannak időnként kémiai szerelmi dolgok, amikor újra azt érzed, mikor első pillanatban voltál vele és van amikor csak racionálisan szereted... és ez utóbbi többet ér...
2022. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a ritka és gyönyörű pillanat, amikor valaki képes újból izgalmasnak tartani a párját, és szerelmes lenni belé, ez a boldog és hosszútávú kapcsolatok melegágya :) Szoval a kérdésedre a válasz: termeszetesen lehet szerintem. És tartson ez örökké nektek! :)
2022. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!