Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kell érezni prosztatamassz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell érezni prosztatamasszázsnál?

Figyelt kérdés
próbálkoztam vele, de nem olyan hűűű de jó mint ahogy azt mondják, vagy épp videóba látni mit csinálhatok rosszul? újjal is próbáltam mindenféle pózba, párom is próbálta, vettem hozzá masszirozót, de egyáltalán nem olyan érzés, hogy ezt most csinálnám rendszeresen, és jaj de jó, mit csinálhatok rosszul ? ti hogy szoktátok?
2022. aug. 3. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, próbáltam én is párszor, nekem annyira nem nagy dolog. Tény, hogy tényleg hamar elmentem tőle, mikor el van találva a pont, de nem olyan erős érzés, mint természetes úton. Lehet én csinálok rosszul valamit.
2022. aug. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kidobott pénz volt a drága kütyü, én semmit sem érzek.
2022. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem túlságosan intenzív érzést, de (láthatóan nem megjátszottan) a barátom igen.
2022. aug. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se érzek semmit vagy béna aki csinálja...
2022. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem masszőr csinálta super jó érzés volt. Igaz sokáig tartott meg nem spricceltem de az orgazmus erősebb volt meg tovább tartott
2022. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

Hol van ilyen masszőr?

2022. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetben érdemes az elélvezés pillanataira időzíteni a prosztata masszázst. Ilyenkor fokozódik a jó érzés, ezért kialakulhat egy olyan reflex, amitől az orgazmust megelőzően is kívánni fogod a masszázst.

Elsőre fura lesz ez a mondat, de a szex célja nem feltétlenül az elélvezés. Nekem pl az ánusz izmainál is van erogén zóna, ha csak magamnak stimulálom is azt egy kicsit, az is jó érzéssel tölt el, és a többi testrész ez után fog következni.

Amúgy csak a prosztata izgatásától én se tudok elmenni, de gyakran igénylem, hogy történjen meg.

2022. aug. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Maga a prosztata ingerles direkt stimulacioval intenziv érzés... Ehhez 1 olyan seged eszkozt ismerek amivel biztos hogy a leg kezdobb is meg talalna maganak hol van a lenyeg. Gyakorlat innentol... Van egy bizonyos pont amit teljesen el lazulva alaza hassal adott iranybol kell stimulalni (nem egy ertlmu)

Tanulhato...orgazmus nelkul is hatalmas elvezet...


Kozvetlen orgazmus elott erzel 2 3 erosebb alhasi ossze huzodast... Ez mar olyan intenziv hogy vannak kezdok akik nem tudjak elsore tovabb csinalni.

Itt gyakorlast igényel el lazulva maradni...

Orgazmusnal eroteljes alhasi gorcsot erzel ami viszonylag hosszú ideig tart egy rendes orgazmusnal... Ilyenkor folyik magatol a valadek a vegenel 1 hatalmas lokes es meg 1 spricc

...

El lehet ajulni tole...

Nem kapsz levegot... Remeg a tested . Lehet fokozni. Tobbszor egymas utan vagy egyszerre 2...

Meg eri foglalkozni vele

2022. szept. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg annyit hozza tennek hogy en nem ilyennek kepzeltem el... Mas erzes mint egy rendes orgazmus...
2022. szept. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!