Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyetemista bi/meleg srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista bi/meleg srácok, milyen diplomátok lesz, ha sikeresen végeztek?

Figyelt kérdés

2022. júl. 11. 23:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy meg csak ironizáltam,de látszik a diplomád mellé nem adtak értelmi képességet amivel fel fogd...
2022. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
77%

"K.rva jól élek"


- Gondolom ment az X a fideszre ugye? Azt gondolod hogy aki diploma nélküli ember,az csóró? Képzeld én is tettem érte,ahogyan sokan mások is,hidd el nem te vagy az egyetlen :D

Könnyű úgy ítélni hogy nem ismersz egy anoním fórumon.

2022. júl. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
73%

Tizennyolcaska: Na itt meg megjött a tipikus diplomás fajta... Süt a válaszodból hogy lenézed azokat akiknek nincs diplomája,vagy akiknek önhibájukon kívül nincs iskolázottsága ezért nem tehetősek. Tudod én családi okok miatt hagytam fel az egyetemmel és tanultam szakmát,a barátaim meg azért mert nem volt pénzük és dolgozni kényszerültek. Gondolom ez rohadt vicces most neked,és azt gondolod irigység beszél belőlem is. Rohadtul nem,csak azokat is hibáztatod úgy látszik, akik nem tehették meg hogy egyetemre mehessenek.


Gondolkozz,magas lóról lehet a legnagyobbat esni. 🐎

2022. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
92%

"kiskancsó"


Miért kell így beszélnünk egymással, nem elég, hogy a fél világ utál minket?

2022. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik ebbe a kategóriába is begyűrűzött az osztályharc. :D


Én tanár leszek, diplomás, mégse fogok szart se keresni, mert az állam sajna nem becsüli meg annyira a jövendő generációkat, hogy valahogyan megéljek, nem még hogy ku.v@ jól éljek. Sajna a világ nem úgy működik, hogy aki "hasznosabb" munkát végez az többet keres, ezért nem is érdemes szerintem ez alapján megítélni a másik embert. Én úgy gondolom, hogy aki rendesen dolgozik, betartja a társadalmi normákat, az mind egyformán megérdemli az alapvető tiszteletet. Szerintem egyikőnknek se lesz jobb élete attól, hogy köpköd a diplomásokra, vagy a szakmunkásokra.

2022. júl. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk már a kérdésnél. :D
2022. júl. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!