Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg és biszex srácok, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és biszex srácok, akik a szátokba engeditek a spermát az orál végén! Konkrétan mennyire izlik nektek általában a sperma?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan nem kimondottan az íze miatt nyelik le, fogadják be a szájukba. De engem most konkrétan az ízzel kapcsolatos személyes tapasztalatok érdekelne.

2022. máj. 23. 16:59
A kérdező szavazást indított:
Szeretem a sperma ízét általában
Elmegy
Egyáltalán nem szeretem a sperma ízét.
63 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszik az íze, de nem is undorodom tőle. Olyan semleges.

Viszont maga az érzés, hogy valaki épp elélvez a számban, fantasztikus.

2022. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Neked mi a véleményed?
2022. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapjában véve nincs rossz íze. Bár ez egyénfüggő is.
2022. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem az íze személytől függ.

Volt már a számban jó ízű és nagyon undorító ízű is.

Táplálkozással összefügg.

2022. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Valóban változó az íze. Nekem általában nagyon ízlik, ezért nem is szoktam gyorsan lenyelni. Kíváncsi voltam, hogy ezzel mennyire van így más is.
2022. máj. 23. 18:05
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok tapasztalatom van de én szeretem az ízét és állagát is
2022. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt sok tapasztalatom e téren, de úgy mondanám, hogy kicsit furcsa íze van. Viszont maga a szituáció olyan (az orálozás és az élvezés ahogy megtörténik), hogy nagyon fel tud izgatni, ezért ha jó partnerem van, minden alkalommal egyre jobban kívánom.
2022. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

a parome kifejezetten finom, nagyon jo izu.

de korabban talalkoztam mar olyan sraccak akie nem izlett. dohanyos volt a srac, de nem biztos hogy emiatt volt rossz,keseru a spermaja

2022. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Amikor engedtem a számba az keserű volt, valószínű mert dohányzott az illető. De engedtem mert szerettem őt. Viszont volt akinek még a farkát sem voltam hajlandó a számba venni, mert nem éreztem a kémiát. Nálam ez teljesen emberfüggő.
2022. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az az érzést amikor a párom a számba élvez. Ah íze teljesen változó szokott neki lenni.
2022. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!