Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 50 feletti meleg férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 feletti meleg férfiak milyen tanácsot adnátok a mai fiataloknak?

Figyelt kérdés
Mik a kilátások 50 évesen?
2022. máj. 5. 12:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A 6-os válaszoló vagyok.

A 8-as válasz tökéletes, összefoglalta a lényeget.


Még annyit tennék hozzá, hogy nem minden ötvenes áll úgy a fiatalabbakhoz,hogy csak egy lyukat lát benne.

Sokan közulunk szeretunk beszélgetni Veletek,csak úgy séta közben, jókat nevetni és ennyi. Csak sajnos sok korombeli tett róla,hogy ilyen kép alakult rólunk a " vén kakasokról ", amilyen.

És így azok is koppannak,akiknek semmi "olyan " szándéka nincs.

2022. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, hogy én vagyok a kivétel, de én jól elvagyok az ötvenesekkel is.

Igaz, szexuálisan nem vonz az a korosztály, viszont vannak ilyen korú barátaim, sok a közös téma, lehet hülyülni is.

Igaz én még csak 30 vagyok, de azért leírom a véleményem.

Ha az 50-es korosztályt nézzük, abban az időben azért egészen más világ volt, mint most. (melegek helyzetére gondolok).

Mondom ezt úgy 30 évesen, hogy a mostani 18-20 éveseknél már egész máshogy látom a dolgokat, mint ahogyan velem anno volt. Valahogy sokkal szabadabbak. Jó ehhez sokat tett hozzá a közösségi oldalak is, hogy megismerjenek minket és merjenek előbújni.

Én 12-13 évesen jöttem rá, de üzenem azoknak akik még csak most ismerkednek magukkal, próbálják elnyomni magukban a dolgot, hogy NE TEGYÉK!

Én egészen 22 éves koromig voltam úgy, hogy a társadalomnak akartam mindig megfelelni, elnyomtam magamban, és rengeteg kárt okozott lelkileg.

Higgyjétek el a társadalom csak akkor talál meg amikor bele kell pofázni az életetekbe, mikor segítség kell, akkor meg mindenki kikerül.

Mondom ezt úgy, hogy 22 évesen már eléggé depressziós voltam emiatt, és jó ha 1 ember volt aki rámnyitotta az ajtót és megkérdezte, hogy érzem magam? Segíthet-e?

Meg ha visszanézem a 12-22 éves koromig a környezetem eléggé naív voltam.

Mindenkire azt hittem, hogy a hetero párok, jaj de hűségesek, azt ahogy elkezdtem ismerkedni, nyitni a világra, láttam csak meg, hogy a környezetemben lévő kapcsolatok nagyrésze kuka, csak a gyerek miatt vannak együtt, közben fűvel fával titokban dugnak.

Ja és a homofóbok :D

A környezetemben is voltak ilyenek, és amikor elkezdtem ismerkedni, nem 1 ismerőssel futottam össze a rómeón.

Házas, boldog párkapcsolatban lévő apukákkal, akiket úgy láttam kívülről, hogy egy harmónikus párkapcsolatban élnek, közben meg a rómeón pucsítanak :D

2022. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
97%
#9 Íme egy látens meleg :)
2022. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80%
Szeressétek az öregeket! :D
2022. máj. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Tényleg várom a tanácsokat!
2022. máj. 6. 17:43
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Várjad csak, nyugodtan! :D
2022. máj. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
96%
Remélem, Ti,mostani fiatalok nem lesztek úgy kezelve mint mi, akiket már leírtak...sajnos.
2022. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!