Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt olyan, akinek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a szabadban pisilés a fétise?

Figyelt kérdés

Nagyon felizgat a szabadban pisilés. Sokszor előfordul, hogy ha városszéli, erdős részeken járok, rengeteget iszok, hogy minél többször tudjak vizelni. És szeretem nézni is, ha más férfiak csinálják. De együtt (pl. haverokkal) a legjobb.

Más meleg/biszex pasinak is van ilyen "őrültsége"? :)



2022. máj. 2. 13:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen őrülrségem 😀 nekem is fétisem a pisi!Szabadban is, nem csak egyedül, kardozás és verseny is jó! Szeretem nézni, célozni (máséval is célozni), de nekem ezzel kapcsolatban további fétisem is van, csak az nem volt kérdés.
2022. aug. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

"de nekem ezzel kapcsolatban további fétisem is van, csak az nem volt kérdés."


Azért leírhatnád mi az. :)

2022. aug. 25. 10:26
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
21 vagyok, azt hiszem hamar jönnének a negatív kommentek.Úgyhogy max privátba leírom ha érdekel.
2022. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Jöhet privátba.
2022. aug. 25. 10:36
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
#23 kivancsi vagyok 😏
2022. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Külterületen lakom. Mondhatom egy nagykiterjedesu erdő közepén. Egy szemben lévő szomszédom van. Mindkettőnknek elő sövénnyel van körül ültetve az ingatlana. Nem egyszer észre vettem hogy kukkol a szomszéd. Én meg jó idő esetén imádok meztelenkedni, főleg szürkületben. Pisilést akkor szinte mindig a szabadban végzem el. Hogy jól érezze a kedves szomszéd magát, úgy teszek mindha észre sem venném. És úgy pucsitok Hogy jól látható legyen mikor pisilnem kell.
2023. máj. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!