Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ismerkedésre melyik a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésre melyik a legjobb oldal?

Figyelt kérdés
Anotalkon kívül melyik az, ahol találhatóak meg meleg emberek?,
2022. ápr. 18. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Itt is megtalálhatóak :)
2022. ápr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
A budai és a pesti oldal egyaránt jó.
2022. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Úgy hallottam, hogy a Planetromeo talán a legjobb
2022. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én négy társkeresőt próbáltam. De ez nagyban függ attól, hogy mit keresel és hány éves vagy. Illetve hogy hol laksz. Vidéken nem olyan gyakori belefutni melegekbe, akikkel megvan a kémia meg minden. Én próbáltam a ROMEO-t, Grindr-t, Badoo-t és a Tinder-t. Nekem a Tinder tűnik a legkomolyabbnak, feltéve ha te magad is komolyat keresel. A Badoo az elmegy, kicsit lecsúszottabb emberek fordulnak meg ott, illetve nagyon sok a reklám ott. Meg nekem túlságosan zavaros az egész felület. Nem szeretem. A Grindr egész jó, feltéve ha alkalmit keresel és fővároshoz közel vagy. A ROMEO-nál ugyan az a helyzet mint a Grindr-nél. Akkor jó ha Pesten laksz vagy a közelben, mert vidéken nem sokan mutatják az arcukat, ahogyan észrevettem. A Grindr-nél és a ROMEO-nál nnem annyira vészes ez a kor ellenőrzéses dolog, szóval én 16 éves koromtól felmentem, több-kevesebb sikerrel. De egy jópár randi összejött vidéken is.

Ha 18 alatt vagy, én azt ajánlom hogy keress instán ilyen ismerkedő profilokat, van egy pár. Illetve Discord-on is van a Closed Dystopia szerver, ott is lehet ismerkedni.

Az Anotalkon inkább csak képcseréseket találsz.

Remélem segítettem.

18f

2022. ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!