Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az normális, hogy egy meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy egy meleg lányok előtt meztelenkedik és a nők nőnek tartják?

Figyelt kérdés

Van egy meleg srác a munkahelyemen aki folyamatosan bántalmaz szavakkal :(


Sok itt nagyon a nő és Őt nagyon bírják, tegnap azt mondták, hogy Ő igazából egy nő...

Ráadásul a munkahelyi étkezőben le is vetkőzőtt a lányok előtt, mondták, hogy többször látták egymást meztelenül...


Sztetek ez rendben van egy meleg pasasnál? :(



2022. márc. 26. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
S te férfi, vagy nő vagy?
2022. márc. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Férfi :(
2022. márc. 26. 12:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És hagyod, hogy bántalmazzon? Nálunk is volt ilyen, ne tudd meg, hogy elverték. Állj ki magadért, verd orrba!
2022. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát higyjétek el, hogy van tervbe, hogy megverem...
2022. márc. 26. 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd azt, csak senki ne lássa!
2022. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen helyzet szerintem egy nagy marhaság. El nem tudom képzelni, hogy lányok meztelen meleg fiút lánynak titulálnának. Hacsak annak a fiúnak nem puncija van.
2022. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hidd el, akárhányszor belém köt, bevédik...


Akkor az étkezőben tegnap ruha próba volt, mert vki hozott be ruhákat és egy csomó nő közt, egyszerűen csak fogta magat és letolta a gatyáját...

Utána mondták a lányok, hogy ez teljesen megszokott meg igazából Ő nem számít férfinak, szoktak egymas előtt vetkőzni...


Hiába szoltam korábban a konfliktusok miatt a vezetőségnek, bevédik...


Tegnap is beszólt, hogy engem annyian utálnak, hogy mondjak fel... egyik vezető előtt tette most, nem szólt semmit a főnök,eg volt lepődve.... sztem nem hitték el, hogy ő kötözködik

2022. márc. 26. 12:43
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most úgy írom, hogy én is meleg vagyok. Az a baj ebben a fene nagy liberális toleranciával, hogy mindig megvédik a megkülönböztetett embereket. Ami nem is lenne baj, ha ezt tényleg akkor tennék amikor szükség van rá. De van bizonyos férgek akik ezzel visszaélnek, mert úgyis megvédik őket.. úgyis ők tündökölhetnek az áldozat szerepében. Az elöző munkaheéyemen is volt egy ilyen csak ő szellemi fogyatékos volt. Nem volt elég, hogy egyenlő elbánásmódot kapott még vissza is élt a helyzetével. Gyakorlatilag visszaélt a helyzetével. Gyomorforgató.

Nálad is valami hasonlót sejtek a háttérben.

2022. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
*gyakorlatilag visszaélt a betegségével
2022. márc. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azt gyanítom, hogy lehet nem is meleg csak így férkőzik be a nőkhöz...


50 kg kis ge.ci, am. egy nőnek nem kellene.

2022. márc. 27. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!