Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ki a kedvenc zenei...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ki a kedvenc zenei előadótok, illetve milyen zenei stílus áll hozzátok a legközelebb?

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2022. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kedvenc elöadóm, ellg sok együttestől, énekestől hallgatok zenét, mindenféle stílusban, de a nagy részét rock és metal zene teszi ki. Iron Maiden, Nightwish, ACDC, Manowar, stb. De legutóbb pl a Sia egyik számát töltöttem le. 😀 Van még techno, regro pop, sőt talán még egy japán hip-hop szám is van a telefonomon. 😀 Szóval tényleg sokféle zenét hallgatok.
2022. márc. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedvencem a Casablanca együttes
2022. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pop zenét szeretem, főleg a koreait. Már 5 éve hallgatom töretlenül. :D
2022. márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Beatles, Carpenters, Led Zeppelin meg hasonlók (mondanak e még valakinek valamit ezek a szavak?)
2022. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Dire Straits, Pink Floyd, Beatles, Carpenters (nagy kedvenc), akár magyar is KFT, Fonográf, Illés, Color.

S nem nem vagyok 40 éves sem…😇

2022. márc. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2022. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az 1970-es évek fúziós zenéit szeretem talán a legjobban. Pl.: https://www.youtube.com/watch?v=ziCvUyiDTAI
2022. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Panic at the disco, the score,fall out boy, linkin park,eminem, lucidious, nf,irie maffia,bye alex,imagine dragons,simple plan,sik world,ivan b,f charm,ouse,saint phnx,nickelback, caramell,the neighbourhood,michael jackson,aws, the chainsmomers,machine gun kelly,twenty one pilots,follow the flow, onerepublic


Szóval eléggé vegyes de őket hallgatom nagyjából :D

2022. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!