Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ha minden intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha minden intim borotválkozás után pattanásos, kiütéses lesz a fenekem?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
fertőtlenítsd le
2022. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cseppszi ***** válasza:
83%
Nem árt előtte és utána is lefertőtleníteni, mert valószinüleg egy felül fertőződéstől pattogzik ki.
2022. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak érzékeny nagyon a bőröd.

Nekem az arcnál szokott így lenni. Próbálj más borotvát, nem eldobhatós gagyit, dehanem drágábbat. Árban is jobban kijössz, hiába drágább, mert sokkal tovább használhatod.

Előtte melegvizes törölközőt tegyél rá, hogy kitáguljanak a pórusok.

Nekem ez az arcon bevált.

2022. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezz nem sokszor végighúzni ugyanazon a területen a borotvát, használj sensitive borotvahabot vagy zselét és a legfontosabb hogy mindig legyen éles a borotvapenge. Illetve lehet kapni gyógyszertárakban alkoholt 70%-osat, amivel le tudod használat után fertőtleníteni. Fültisztító pálcikát belemártod és végigsikálod vele a pengéket.
2022. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szőrtelenítő krém után nem pattog ki nekem.
2022. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!