Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vajon létezik ilyen srác ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon létezik ilyen srác ?

Figyelt kérdés
Ma voltam konditeremben és egy srác nagyon kedves volt. Így azon gondolkodtam, hogy vajon létezik e olyan srác aki monogám és figyelmes is egyben. Aki tudja, hogyan működik egy normális párkapcsolat. Leginkább az lenne a fontos számomra, hogy figyeljen az apróságokra, például ha lemenne a boltban akkor előtte kérdezze meg, hogy nekem szükségem van-e valamire. Ilyenekre gondoltam. Nem szeretnék luxus dolgokat, csak annyit, hogy legyen velem figyelmes és kedves.

2022. febr. 26. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Én nem vagyok bzi, de elcsíphetsz olyan valakit, aki éppen szabad. A normális pasiknak van párja.
2022. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Sokan hiszik ezt, hogy van monogámia melegeknél.Én is hittem benne, aztán kopp...

Figyelmesség egészen más tészta,ahhoz nem kell kapcsolatban élni. Idegennel is lehet figyelmesnek, kedvesnek lenni.


De találj ilyet, aki figyel rád, monogám és tartós kapcsolatot is szeretne.

Legalább neked legyen ebben szerencséd...

2022. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem evidens, hogy a normális pasiknak van párja. Inkább őket b...ák át rendszeresen..
2022. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Ja, tényleg. Miért is lenne monogám, sőt pont nem az.
2022. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy minden létezik csak sokszor aránytalan elvárásokkal.
2022. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem létezik csak nyitott szemmel kell járni és lehetőleg ne csak neked legyenek másokkal szemben elvárásaid hanem próbálj te is aktívan pozitív irányba fejlődni.


#2 Attól hogy te koppantál még nem jelenti azt hogy valami elérhetetlen dolog ilyen embert találni, ez kb olyan minthogy a házasságok nagyrésze válással végződik, de van az a 20% akik életük végéig együtt maradnak és boldogok egymással.

2022. febr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem létezik ilyen.

Én szerintem pont ilyen vagyok, illetve a barátaim is így szoktak jellemezni.

2022. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos szerelmes vagyok egy hetero fiúba. Minden alkalommal ha boltba megyek megkérdezem kell-e neki valami, plusz a boltból felhivom, hátha még gondolja magát, és mégis kér valamit. Illetve magamtól is veszek neki mindig valamit.

De sajnos ő így sem lesz az enyém.

2022. febr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha találtál ilyet szólj, meg akarom ismerni.
2022. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 steven95 ***** válasza:
100%
Remélem, hogy egyszer valaki majd, így gondolkodik majd rólam. Addig meg próbálok ezért a jövőért dolgozni magamon.
2022. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!