Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jól érzékelem, hogy a passzíva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzékelem, hogy a passzívak valami különlegesnek, +pontnak, az igazinak azt tartják, ha az aktus során úgy élveznek el, hogy nem nyúlnak (sem ők sem a partner) a nemi szervükhöz?

Figyelt kérdés
Miért van ez?
2022. jan. 15. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak 1-2 sráccal sikerült. Engem is meglepett. Nem láttam olyat, hogy ez elvárás lenne.
2022. jan. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én olykor voltam már így passzív, de később sem volt elvárás, maradt ritka különlegességnek. (Ha valami mindig ugyanúgy történik, az nyilván jó, mert különben változtatnánk, de ha kizárólag ugyanúgy, akkor az unalmassá válhat.)
2022. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem, ha kiveri nekem közben.
2022. jan. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!