Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapest Puskás Ferenc Stadion...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapest Puskás Ferenc Stadion buszmegálló wc?

Figyelt kérdés
Tele vannak a fülkék jukakkal, szokott lenni ott valami?

2021. dec. 1. 11:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
83%
Igen, nekem valaki két évvel ezelőtt átdugta a farkát, mikor bementem elvégezni a folyóügyeimet. Akkorát rávertem a farkára, hogy ordítva kirohant. Szóval sok sikert, ha valamit tervezel ott. :)
2021. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szerintem is tök jó lenne ott valamit összehozni :D
2021. dec. 1. 11:53
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
2: Nekem ugyanez volt. :D
2021. dec. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Semmi bajom a melegekkel, de ráadásul oda gondolom heterók is járnak wc-re, sőt túlnyomórészt heterók…

Mondjuk az is igaz, hogy ilyet csak így egy meleggel sem lehet megtenni, ez szeméremsértés, szexuáliszaklatás, de már a szexuális erőszakot súrolja.


Hogy egyesek mit meg nem engednek maguknak, az valami elképesztő.


Na mind1, mostmár legalább tudom, hogyha nyilvános mosdóban akarok vizelni, akkor jobb ha van nálam paprikaspray.

Ha lefújom azzal a farkát, talán tanul belőle…

Bár szívem szerint még párszor fejbe is rúgnám mellé, de az már nem önvédelem hanem garázdaság lenne.

2021. dec. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem ismerem a helyet, de gondolom szarni, hugyozni szoktak ott az emberek.
2021. dec. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
69%
6: Nyugodtan megrúghatod, ugyanis a szexuális zaklatás ellen reagáltál, te csak védekeztél ijedtedben. Nincs az a rendőr, aki ellened fordulna, ha meg ezért le is csukják, na majd ott fordul a kocka zaklatás miatt.
2021. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Szokott, sokan oda sz... nak és nem húzzák le...
2021. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Aki ezekre vágyik amúgy, azért ott is vannak ám gondok a fejekben. Komolyan egy vadidegent szopkodni élvezet? Azt sem tudja senki, hogy mi fán termett, milyen betegsége van, stb. Nyilván az sem beszámítható, aki dugdossa a farkát ilyen helyeken, de az sem, aki leápolja.
2021. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

és még a melegek is normális emberek xd

már az se normális ha valakinek egyáltalán eszébe jut ilyesmi

furcsa faj az övéké

2021. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%
Uh sose merek nyilvános WC-re menni, inkább tartom amíg csak tudom. Jó néhány éve naponta megfordulok ott, de sose voltam ott wc-n.
2021. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!