Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Van, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frot kérdése:

Meleg srácok! Van, akinek fétise a farmer? Előfordult már valakivel, hogy farmerban kezdték a játékot, majd annyira belehevültek, hogy nem vették le és úgy mentek el? :)

Figyelt kérdés

Én pl. nagyon izgatónak találtam a következő kis történetet:


"Beletekertem az egyik videóba, ahol két helyes, fiatal srác épp vadul dörzsölődött egymáson feszes, szexi Levi’s 501-es farmerban. Surlódásuk üteme egyre fokozódott, a sliccüknél fényes, sötét folt növekedett, ahogy a síkos előnedvek utat törtek maguknak a puha anyagon keresztül. Jason behunyt szemekkel erősen magához szorította és lefogta barátját, majd rekedt hangon könyörgött: „Tod, állj le, hagyd abba, nem bírom tovább visszatartani.” Tod kéjesen nyögve suttogta: „Ahhhh, igeeen, csináld tovább, dörzsöld a farkad a farkamhoz, nem akarok leállni!” A fiúk egyszerre billentek át az orgazmus határán. Forró spermájuk ugyanabban a pillanatban robbant ki belőlük. Egymást szorosan átölelve dörzsölték össze vadul újra és újra kemény farkukat. Felhevült testük önkéntelen izomösszehúzódásokkal újabb és újabb adag krémes folyadékkal áztatta tovább a két fiú farmerjét. Heves orgazmusuk után a nedves, fényes foltok villámgyorsan szétterjedtek a farkuk körvonalai mentén."



2021. nov. 6. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek elsülni a farmeremben és tetszik a növekvő folt is 😀
2021. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan már volt, hogy reggel nagyon megkívántuk egymást, és nem vetkőztünk, meg kevés előjáték, le se vetkőztünk, csak lehúzta a gatyámat, meg a saját gatyáját, és úgy ment egy gyors menet, mind ketten farmerban voltunk, de nem azért mert ez a fétisünk, így jött ki :D
2021. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én szeretek elsülni a farmeremben, és nekem is tetszik a rajta lévő növekvő folt. :)
2021. nov. 6. 18:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az adidas melegítő a gyengém.A farmer is igen izgató tud lenni.
2021. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Húú, hát igen, melegítőben is izgalmas egymással játszani. :P
2021. nov. 7. 11:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon tetszik. Farmer/melegítő/alsó nadrág.

Ahogy egyre nagyobb a dudor..:)

Valaki kepcsere?(ilyen képek)

21/bi

2021. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nekem gyengem a farmer, nagyon izgat benne jstszani
2023. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!